צור עימנו קשר

בחירות 2018

השמגלוץ' החליטו: תומכים בסא"ל (במיל') חיים ויצמן

בישיבה שהתקיימה הערב (יום א') החליטו השמגולץ' לעמוד מאחורי החלטת היו"ר שי סיום לתמוך במועמדות חיים ויצמן לראשות העיר. ויצמן: "שמח על ההחלטה ועל תמיכת הקהילה". שי סיום: "קורא ליעקב טלה ולגדעון מהרי לקבל את עמדת ההנהגה והשמגולץ"

פורסם

בתאריך

השמגולץ' של הקהילה האתיופית בקריית מלאכי הודיעו על תמיכה בסא"ל (במיל.) חיים ויצמן לראשות העיר. ההחלטה שהתקבלה מאשררת את החלטת היו"ר שי סיום שהביע תמיכה בויצמן לפני כחודש.

קס הקייסים : "כל הקהילה עם האיחוד והחלטת הנבחרים. ויחד ננצח".

יו"ר השמגלוץ' אדיסו איילה ומולה משה קסה לסיום: "הולכים אחריכם ואחרי ההחלטה לתמוך בחיים ויצמן. היינו יותר מידי זמן מפולגים, לא ניתן לאף אחד לפלג. כולנו יחד איתכם".

איוב (שמגלה): "מי שלא יהיה עם האיחוד יהיה מוחרם מבחינה קהילתית".

בהודעה רשמית שהוציא סיום נאמר: "ההצהרה היא תמיכה מלאה מפי השמגלוץ', הקייסים ונציגי ציבור. וזאת בעקבות הסרת התמיכה של המועמדים יעקב טלה וגדעון מהרי. כראש הסיעה יחד עם הנבחרים יחד, קוראים להם לחזור בהם מהחלטתם להסיר את התמיכה בסא"ל חיים ויצמן. הדברים שנאמרו באסיפה היום מפי כל הדוברים הייתה חדה וחד משמעית, "אנחנו כולנו יחד למען האיחוד וכולנו יחד תומכים בסא"ל (במיל') חיים ויצמן".

ויצמן מסר בעקבות ההחלטה: "שמח על התמיכה וגאה בהחלטה. יחד עם הקהילה נוביל מנהיגות מאוחדת לטובת קריית מלאכי, שתהיה העיר של כולם ללא יוצא מן הכלל. מודה לסיום ולשמגולץ על האמון".

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. חיים ויצמן ראש העיר של כולנו !!!

    07/10/2018 ב 20:19

    רק חיים ויצמן יוביל את קרית מלאכי בדרך המלך 👑
    חיים ויצמן ראש העיר הבא מנהיגות מובילה ומאחדת 💙

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.