צור עימנו קשר

קהילה

השלישייה הראשונה באסותא

מורן ועופר טיקולסקי, תושבי קריית מלאכי, נכנסו אל דפי ההיסטוריה של בית החולים החדש בעיר אשדוד עם לידת השלישייה הראשונה במחלקת היולדות של אסותא. "הלידה הייתה חוויה מדהימה", אמרה האם מורן

פורסם

בתאריך

מחלקת היולדות של בית החולים אסותא באשדוד, שנפתחה באוקטובר 2017, חוותה בשבוע שעבר אירוע מרגש עם צאתה לאוויר העולם של השלישייה הראשונה שנולדה במסדרונות המחלקה.

הלידה התרחשה בשבת שעברה (8/9/18) להורים מורן ועופר טיקולסקי, תושבי קריית מלאכי והורים לשלושה ילדים, שצירפו לחיקם שני בנים ובת ויצאו מבית החולים בידיים מלאות.

"תאריך הניתוח הקיסרי נקבע ל – 13/9, אך החלו צירים", סיפרה מורן, שתיארה את הרגעים המרגשים מחד אך מלחיצים מאידך, "תוך זמן קצר נכנסתי לניתוח. הלידה הייתה חוויה מדהימה, בניתוח שמו לי את הפסקול של גריז, כפי שביקשתי והתרגשתי עם כל בכי ששמעתי. אני רוצה להודות לכל צוות בית החולים אסותא אשדוד על הטיפול היסודי והמקצועי שקיבלתי. הרגשתי שהצוות מתרגש יחד איתי ומלווה אותי כמו משפחה בכל המחלקות השונות,  שעברנו, החל מהאשפוז במחלקת הריון בסיכון בו שהינו כחודש לפני הלידה, בחדרי הלידה וכלה בפגייה".

טיקולסקי הוסיפה כי בזמן שהותה בבית החולים היא הרגישה כאילו שוהה במלון, וציינה את האוכל, העיצוב, התנאים ואפילו בית הכנסת. "אני חייבת לומר שאלה תנאים שלא מאפיינים אף בית חולים אחר, פשוט תחושה של בית מלון״.

ד״ר אורטל נאמן, מנהלת מחלקת הריון בסיכון, אמרה כי ״הריון שלישיה הוא הריון מורכב, ולכן מורן הייתה במעקב אצלנו משבוע צעיר. השתדלנו שתהיה במעקב בבית, עד שחשנו שהדבר הנכון עבורה הוא אשפוז במחלקה להמשך מעקב עד ללידה. זו לידה מאוד מרגשת. אני מאחלת למורן ועופר מזל טוב, הרבה הצלחה והנאה מגידול הילדים״.

פרופ' מוטי פנסקי, מנהל מערך גינקולוגיה ומיילדות, אסותא אשדוד סיכם את המאורע המרגש, "זו התרגשות גדולה עבורנו לידת שלישיה, היום הדבר כבר לא שכיח. הריון שלישיה הוא הריון בסיכון שדורש מאמצים רבים בכדי למנוע לידה מוקדמת. אנחנו שמחים שמורן הגיעה לשבוע מתקדם, במשקלים יפים ושהכל נגמר בצורה הטובה ביותר. מאחלים לזוג המאושר מזל טוב והרבה אושר".

עד כה נולדו בבית החולים אסותא אשדוד כ-4600 תינוקות, מתוכם כ -60 זוגות תאומים. בשבוע שעבר, כאמור, הצטרפה לסטטיסטיקה השלישייה הראשונה.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. עינבל

  16/09/2018 ב 19:30

  ואווייייי מורני הרבה מזל טוב שתרבו מהם המון נחת ושלווה ויםםם של אהבה
  קוללולולולולו גאה בך יתותחיתתתתת

 2. אביבית

  16/09/2018 ב 13:41

  ברוך השם איזה מרגש מזל טוב

 3. שירה

  16/09/2018 ב 12:59

  וואוו מרגש המון המון מזל טוב איזה כייף המון נחת ….ובקרוב לכול מי שרוצה להכנס להריון שה' ייתן לה אמן

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.