צור עימנו קשר

בחירות 2018

הרב גורדצקי: "לא נתמוך במוטי מלכה"

יו"ר ועד נחלת הר חב"ד, הרב מרדכי גורדצקי, מזים את השמועות לפיהן הוא או מי מטעם הבכירים בקהילה החב"דית שוחחו עם ראש העירייה לשעבר מוטי מלכה- ומבהיר בשיחה עם "המקור": "לא נפגשתי ולא שוחחתי איתו. אין סיכוי שחב"ד יתמכו במוטי מלכה"

פורסם

בתאריך

הרב מרדכי גורדצקי, יו"ר ועד שכונת חב"ד, מזים את השמועות לפיהן הוא או מי מטעמו נפגשו לאחרונה עם ראש העירייה לשעבר מוטי מלכה, וסותם למעשה את הגולל על אפשרות התמיכה של סיעת "מאמינים" במלכה.

כידוע, הרב גורדצקי (87) עומד בראש הוועד של נחלת הר חב"ד מיום הקמתו, ואף זכה בעבר למענות והוראות רבות ישירות מהרבי מילובביץ'. הוא נחשב לאחד מראשי עסקני חב"ד המקומיים, ועל פי חסידי השכונה גם לאיש שעל פיו יישק דבר בנוגע לתמיכת חב"ד במועמד לראשות העירייה. זאת, הם מציינים, תוך התייעצות עם הרב ירוסלבסקי. "ועד השכונה מחליט על זהות המועמד שיקבל את התמיכה לראשות העיר, ועושה זאת בהתייעצות עם הרב ירוסלבסקי. גם אלינו הגיעו השמועות על פגישה בין מוטי מלכה לבכירים בשכונה, בהם הרב גורדצקי או הרב ירוסלבסקי. אלא מה? הרב ירוסלבסקי בכלל שהה בחו"ל. איפה הם נפגשו בדיוק, בניו יורק? הכל ספינים", אמר גורם בחב"ד.

בשיחה עם "המקור" אמר הרב גורדצקי כי השמועות בדבר פגישה או שיחה שנערכה בינו ובין מלכה אינן נכונות: "זה לא נכון. אלה סתם דיבורים. לא נפגשנו ולא דיברנו. לא היה ולא נברא". לשאלתנו האם יש סיכוי לתמיכה במלכה השיב גורדצקי בנחרצות כי: "אין סיכוי שחב"ד יתמכו במוטי מלכה", וסתם למעשה את האפשרות שסיעת "מאמינים", המהווה כידוע רשימה מאוחדת של חב"ד וש"ס, תתמוך בראש העירייה לשעבר.

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    07/08/2018 ב 13:39

    מתי כבר ללו יילך הביתה? הרס לנו את העיר

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    07/08/2018 ב 13:18

    פעם ב… חבד מחליטים משהו נורמלי. רק שיחליפו את ללו בחיים ויצמן והכל טוב !

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.