צור עימנו קשר

חדשות

הקואליציה החדשה: סולימני יקבל את ההנדסה, צלי מזרחי את הרווחה

ראש העירייה אליהו זוהר ממשיך לבנות את הקואליציה הבאה שלו, ולחלק את האחריות על המשרדים השונים בין חבריה. סגן ראש העירייה מטעם סיעת 'המאמינים', עו"ד צלי מזרחי, יהפוך לממונה על האגף לשירותים חברתיים בעירייה, בעוד יוסי סולימני יהיה הממונה על מחלקת ההנדסה. שמעון חזן עשוי לקבל את מחלקת החינוך במידה ושלומי מלכה לא יצטרף לקואליציה. וגם: מי יוכרזו כסגנים בשכר בישיבה החגיגית בשבוע הבא?

פורסם

בתאריך

ישיבת ההשבעה החגיגית של מועצת העיר החדשה תיערך ביום ראשון הבא במתנ"ס העירוני, ובשדרה הפוליטית ממשיכים להיערך אליה במלוא המרץ.

במהלך השבועות האחרונים- מאז נבחר אליהו זוהר לקדנציה נוספת- התנהלו מגעים בין אנשיו של זוהר לחברי המועצה החדשים, זאת בניסיון לבנות את הקואליציה החדשה שתנהל את העיר בחמש השנים הקרובות. אולם, מלבד שבעת החברים "הטבעיים" של זוהר ('המאמינים', 'הבית היהודי' ויוסי סולימני), וכן חבר המועצה הטרי יעקב טלה מסיעת 'התקווה לעידן חדש', צפויים למצוא עצמם יתר חברי המועצה הנבחרים על ספסלי האופוזיציה. מדובר למעשה ביו"ר סיעת התקווה לעידן חדש, שי סיום, ביו"ר הליכוד נדב ויצמן ובשני החברים של סיעת צעירים2018, מירי דדון-סעדה ואליאור עמר, שישמש גם כיו"ר האופוזיציה וינסה לעבוד למען הציבור מחוץ לקואליציה. "אף אחד לא ניסה לצרף באופן אמיתי את ארבעת הנבחרים הללו לקואליציה. היו דיבורים והוקמו צוותים, אך בפועל היה ברור כבר מלכתחילה שישנם כמה חברים שלא רצויים בקואליציה, וזה גם נאמר בשיחות סגורות שם", אמר השבוע גורם המעורה בפרטים, בהתבטאות שגררה ביטול מצד מקורביו של ראש העירייה. "הכוונות היו אמיתיות אך נתקלו באוזניים ערלות", הגיבו בסביבתו של זוהר.

באשר לשלומי מלכה, חבר המועצה החדש-ישן מטעם סיעת 'הכוח לתושבים', הרי שהמשא ומתן בין הצדדים מתנהל בעצלתיים אך טרם הסתיים- ועל כן הוא עשוי בסופו של דבר להיות חלק מהקואליציה החדשה של זוהר ולהתמנות לממונה על מחלקת החינוך המקומית. במידה ומלכה לא יצטרף לקואליציה ימונה שמעון חזן, מנכ"ל הקרן לפיתוח שמעוניין מאוד גם לפקח על כל נושא הסכם הגג באזור "פוליגון תימורים", לממונה על אחת המחלקות החשובות ביותר בעירייה ולעבוד בצמוד למנהל מחלקת החינוך החדש, אבי אדרי.

ומה בנוגע לתפקידים השונים של המצטרפים לקואליציה? עו"ד בצלאל מזרחי, יו"ר סיעת 'המאמינים' שתפסה שלושה מושבים במליאת המועצה, יהיה סגן ראש העירייה בשכר לקדנציה מלאה, בעוד שמעון חזן- מספר 2 ברשימתו של זוהר עצמו, יסתפק בשלוש שנים וחצי בתפקיד הנחשק. מזרחי גם יהפוך לממונה על האגף לשירותים חברתיים- בדיוק כפי שהצהיר בראיון מיוחד שקיים כאן ב"המקור" שבועיים לפני הבחירות.

יוסי סולימני ימונה לסגן ראש העירייה בשכר לשנה וחצי הנותרות (אחרי חזן), ואף יתחלק עם חזן ומזרחי בתואר "ממלא מקום ראש העירייה". על פי גורמים במערכת הפוליטית, סולימני צפוי להתמנות לתפקיד ממלא המקום כבר בשבוע הבא- וכן להפוך לממונה על מחלקת ההנדסה בדיוק כפי שפורסם כאן אצלנו כבר בחודש יוני.

הפרטים המלאים והעדכונים האחרונים לקראת ישיבת ההשבעה החגיגית- ביום חמישי בגיליון שלנו.

הפרסום ב"המקור" מחודש יוני (צילום מסך)

לחץ להמשך קריאה
12 תגובות

12 Comments

 1. מודאג

  23/11/2018 ב 16:26

  בושה

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 17:09

  לא מאמינה שבחרתי בללו !
  קואליציה מכוערת

 3. רחל

  18/11/2018 ב 17:02

  מזרחי,אתה בושה אתה הבאת אנשים להגיע למצב של רעב אחריי מה שעשית להם בפרוייקט של אלימלך עכשיו אתה רוצה להיות ברווחה ולטפל באנשים….
  לך תלמד קודם יחסיי אנוש מה הם

  • יוסיפון בלון

   20/11/2018 ב 09:10

   נו… מעולה, ככה יש לו במי לטפל (-:

 4. משה

  18/11/2018 ב 17:00

  בצלאל מזרחי יהיה ברווחה בושה וחרפה!!!!
  קדימה בצלאל תגיד שאתה רוצה את הכיסא של ללו זוהר.
  אצלך אין כזה דבר לגבול שחבד לא רצים לראשות.
  אצלך אדון מזרחי אין חוקים ואין רבנים כאשר אתה רוצה מטרה אתה מוצה לך הלכות משלך ומסתובב לרבנים את הראש איך שאתה רוצה.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 16:36

  תקציבי החינוך לבית היהודי.תקציבי הרווחה לחבד ושס.והדובדבן שבקצפת של ההנדסה למוטי מלכה ולמשפחתו ווקנין.

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 16:02

  סולימאני בהנדסה וקנין מרוצים

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 15:16

  גועל!
  מי ניגן על החינוך כאילו זה מעניין אותו?????? שחקנים

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 15:01

  סולימני היה שקרן ונשאר שקרן

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 14:58

  הצטרפותו של שלומי מלכה לקואליציה תלוייה באם ללו יענה לתחנוניו להכנס .זהר וחבריו מתעקשים שלא להכניס את שלומי מאחר והגיעו לללו צילומי מסך של קבוצת הוואצפ של תומכי מלכה עם תכתובות לתמוך בחיים ויצמן.

 10. רונית יצחק

  18/11/2018 ב 14:51

  החלטה נבונה באם שלומי מלכה ,יהיה אחראי על מחלקת החינוך.

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  18/11/2018 ב 14:49

  איכס.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.