צור עימנו קשר

בחירות 2018

הנציג האמיתי בעירייה!

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: יו"ר סיעת הליכוד, נדב ויצמן, מבקש מהתושבים להעיף מבט על ספסלי מועצת העיר ולבחון מה עשו אותם אנשים המכהנים כחברי מועצה 20 ו-30 שנים, ומבטיח: "יש לי עוצמות במפלגת השלטון. אני אשמש נציג אמיתי. לא אחמם את הכיסא". בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

50 אחוז מתושבי קריית מלאכי נתנו את קולם בבחירות האחרונות למפלגת הליכוד הארצי. העוצמות של מפלגת השלטון חייבות לבוא לידי ביטוי גם במישור המקומי, שלצערי הרב יש בו פילוג בין מצביעי המפלגה ואת התוצאות כולנו רואים: העיר מפסידה, ובגדול. שרי הממשלה שרצו לעזור לקריית מלאכי, נתקבלו בהנהגה מקומית שלא יודעת לדבר איתם, לא יודעת להגדיר מטרות. וכשזה קורה, המוטיבציה לסייע יורדת. כך מצאנו עצמנו עם תוכנית המראה של ש"ס, שמהווה התרסקות עצומה לעיר והליך ניסויי על חשבון התושבים- שמשלמים את המחיר במיסים, בעוד שאת המדינה מנהל הליכוד שיכול לתרום הרבה יותר. האם זו ההנהגה שאנחנו רוצים גם בחמש השנים הבאות?
תסתכלו על מועצת העיר שלנו. אלה אותם אנשים שנמצאים בה 20 ו-30 שנה, ולא מוכנים להיפרד מהכיסא כי יש להם אינטרס אישי. והציבור, מה איתו? סובל ושותק. את השתיקה הזו חייבים לשבור בבחירות בקלפי, לומר לכל חברי המועצה הוותיקים עד כאן, לא קידמתם את העיר, הגיע הזמן ללכת הביתה ולפנות את המקום לצעירים, לאנשים עם רעיונות חדשים, לאנשים כמוני שמחוברים היטב לכל משרדי הממשלה והצליחו להביא את ראש הממשלה בנימין נתניהו לבית שלו. היש חיבור טוב יותר לעיר אם במועצה שלה יש נציג שיכול לדבר עם כל שר, כולל ראש הממשלה, בשיחת טלפון?
כשיצאתי להתמודדות הזו ראיתי לנגד עיני את ילדיי יובל וירדן-שלמה. שאלתי את עצמי איזה עתיד אני נותן להם בקריית מלאכי הנוכחית. במקום לארוז את עצמנו לעיר אחרת, החלטתי להישאר כאן ולהיאבק על הבית, לשנות דרך מועצת העיר, להפעיל את כל הקשרים שלי במשרדי הממשלה כדי שהעיר הזו תתקדם.
זה מאבק קשה, רווי השמצות והכפשות, אבל אני מאמין בצדקת הדרך, אני מאמין בתושבים, שיידעו ברגע האמת לשים בקלפי את הפתק "מחל הליכוד" כדי שיהיה להם נציג אמיתי במועצת העיר, שישמור על הקופה הציבורית, שידאג להם בכל פנייה ושישמש כשליח ציבור אמיתי ולא כזה שהגיע לחמם את הכיסא. הצביעו מחל הליכוד!

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    28/10/2018 ב 14:54

    ההנהגה חייבת דחוף להשיל מעליה את עור הנחשים איתו היא מתעטפת. היא כוללת בתוכה נחשים וגנבים בקרן לפיתוח.בהנהלת קבוצת הכדורגל.בוועדות השונות בהם יושבים חברי העירייה.אפילו נציגי הציבור שבתוכה מושחתים ונוכלים.אנשים כמו ראש העיר .בבר אזואלי{אלק נציג העובדים}יוסי סולימני שותפו של מוטי מלכה לתקיפתה של אישה נשואה.מוטי מלכה שהורשע באונס.שלום אלדר חיילו של שימי שרק מחפש לקדם את עסקיו האישיים.שי סבן יור וועד הסוחרים שתומך בראש העיר בשל הפיכתו של אישתו למנהלת אופק בסיוע של שימי ואלדר.שמעון חזן שעד היום בחר שלו לענות על ניהול הכספים המושחת בקרן לפיתוח קרית מלאכי ביחד עם אורן אוזן שבחר לברוח כל עוד נפשו בו.רשימת הצד של אליהו ללו זהר רק מוכיחה לנו שהאנשים האלה כל מטרתם היא שוד הקופה הציבורית .ביום שלישי בוחרים להב שטרית למועצה שלומי מלכה לראשות העיר .

  2. רונית יצחק

    28/10/2018 ב 13:33

    עם קשרים שיש לך מי צריך כישורים , בהצלחה נדב !!!!!!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.