צור עימנו קשר

ספורט

הניצחון במעלה אדומים: בהתאחדות טוענים שהחלוץ אושרי ביינה שותף שלא כדין

הכתומים, שפתחו את העונה עם ניצחון 1-0 דרמטי משער בדקות הסיום של אליעזר איילין, עשויים לספוג קנס כספי ואף לאבד את הנקודות בעקבות שיתופו של שחקן הרכש אושרי ביינה למרות עונש הרחקה שעמד כנגדו ממחזור הסיום של העונה שעברה. במועדון אופטימיים- ובטוחים שמדובר בטעות שתוביל לזיכוי או לחילופין לקנס כספי בלבד. הדיון: ביום חמישי ב-14:00

פורסם

בתאריך

ניצחון הליגה החשוב והדרמטי של מכבי קריית מלאכי על מעלה אדומים (1-0) במשחק פתיחת העונה של ליגה ב' דרום ב' בסכנה.

כזכור, ביום שישי האחרון יצאו הכתומים אל המגרש במישור אדומים והתארחו אצל הקבוצה המקומית- בתקווה לחזור עם שלוש הנקודות ולפתוח את העונה הסדירה ברגל ימין. שער בודד של אליעזר איילין, שחקן הבית ששב במהלך הפגרה אל סגל הכתומים, הכריע את ההתמודדות- וקבע ניצחון 1-0 חשוב ומעודד לקראת המשך הליגה.

אלא שכעת מתברר כי על הניצחון הדחוק מרחפת עננה בעקבות שיתופו שלא כחוק של שחקן הרכש הטרי- אושרי ביינה- שספג כרטיס אדום ישיר במשחקו האחרון בעונה שעברה ונדמה כי טרם ריצה את עונש ההרחקה. על פי רישומי ההתאחדות לכדורגל, ביינה ספג את הכרטיס האדום בחודש מרץ האחרון, במשחק ליגה סדירה של קבוצתו לשעבר מ.ס שיכון המזרח מול קבוצתו הנוכחית מכבי קריית מלאכי, כאן באצטדיון העירוני.

מאז אותו משחק קיימה קבוצתו לשעבר, מ.ס שיכון המזרח, שלושה משחקי ליגה נוספים וכן משחק במסגרת גביע המדינה שנערך בחודש אוגוסט האחרון- אולם בהתאחדות טוענים כי הקבוצה "גרעה" את השחקן מסגל השחקנים שלה ועל כן הוא לא ריצה את העונש באותם משחקים. עוד הוסיפו שם כי הודעה בנושא נשלחה לאחרונה אל המועדון הכתום בפלטפורמת "הפורטל החדש", שהחליפה את הפקסים וההודעות הישנות. במלאכי, מנגד, עשויים לטעון כי לא קיבלו הכוונה ראויה כיצד להשתמש במערכת החדשה ומשכך לא יכלו להעלות בדעתם שהשחקן טרם ריצה את עונשו.

ביום חמישי הקרוב (27.9.18) יעמדו מלאכי והשחקן עצמו לדין משמעתי במשרדי ההתאחדות לכדורגל- כאשר על פי מקרי העבר צפויים הכתומים (אם וכאשר יורשעו בסעיפי האישום) לספוג קנס כספי ואף הפסד טכני בתוצאה 3-0, שיהפכו את פתיחת העונה המצוינת למאכזבת במיוחד. ביינה עצמו עשוי להיות מורחק משני משחקים.

במועדון הביעו אופטימיות באשר לתוצאות הדיון שייערך מחרתיים, וטענו כי הנושא מצוי בבדיקה מעמיקה. "נדמה כי מדובר בתקלה טכנית של ההתאחדות לכדורגל", אמרו שם.

לחץ להמשך קריאה
7 תגובות

7 Comments

 1. מלאכי

  27/09/2018 ב 14:19

  מה ההחלטה שהתקבלה בדיון?

 2. מלאכי

  26/09/2018 ב 17:14

  לפי אתר ההתאחדות,אושרי ביינה חזר לאשדטד מהשאלה בתאריך 5/7/18.ההתאחדות לא יכולה להגיד ששיכון המזרח "גרעה" את השחקן מסגל הקבוצה בשלושת המחזורים האחרונים.

 3. מלאכי

  26/09/2018 ב 13:57

  היו עוד 3 מחזורים אחרי שאושרי הורחק

 4. מלאכי

  26/09/2018 ב 13:54

  אושרי ביינה הורחק במחזור ה-27 ולא במחזור הסיום

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  25/09/2018 ב 18:24

  ההתנהלות הפוליטית של הקבוצה נגררת גם לעונה הנוכחית .בניגוד להצהרות והבטחות של ראש העיר.לא ידענו.לא למדנו.לא שמענו.לא ראינו את הפקס.לא נמאס לכם להוביל שולל את ליבם של האוהדים.הגיע הזמן לנקות את ההנהלה מכל החפרים הפוליטיים.

 6. ברקול תיזהר מהנחשים

  25/09/2018 ב 17:49

  יעשו הכל כדי לשים לך רגליים

 7. מלאכי בלב

  25/09/2018 ב 17:43

  לכולם ידוע מי גרם למחדל הזה
  מושיק קיבל 400 קולות בזכות הכדורגל וראש העיר יאבד 400 קולות בגלל הכדורגל, חושב יש לנו זיכרון קצר?
  בושה של פוליטיקה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.