צור עימנו קשר

באר טוביה

המנהלת החדשה

דוריאן אלוני, מהמורות המוערכות ביותר בבית הספר מבואות א', נבחרה לתפקיד מנהלת בית הספר החדש והצומח מבואות ב', ותחל בתפקידה כבר בשנת הלימודים הקרובה. "נכנסת לתפקיד בתחושת גאווה גדולה והתרגשות רבה", אמרה השבוע אלוני

פורסם

בתאריך

דוריאן אלוני היא המנהלת החדשה של בית הספר היסודי החדש מבואות ב'. אלוני, נשואה ואם לשניים, מתגוררת במושב תלמי יחיאל ובעלת תואר ראשון בהוראת האנגלית ותואר שני במנהל מערכות חינוך.
היא עובדת בתחום החינוך מזה 11 שנים, בהן שימשה במגוון תפקידים שונים במערכת, ובהם מחנכת, רכזת שכבה, רכזת חינוך חברתי ורכזת תוכנית מצוינות.
בשבוע שעבר, כאמור, נבחרה אלוני לכהן בתפקיד הרם לאחר מכרז שערך משרד החינוך, והיא תהיה זו שתוביל את בית הספר הצומח במהלך שנת הלימודים הבאה.
עוד קודם להיבחרה, במסגרת תוכנית המעברים, נפגשו מנהלות אגף החינוך עם נציגי ההורים של הישובים לצורך הכנת תוכנית מעברים שכבר יצאה לדרך.
"אני נכנסת לתפקיד ניהול בית הספר מבואות ב', בתחושת גאווה גדולה והתרגשות רבה. בימים אלה אני עוסקת בהיערכות לקראת פתיחת בית הספר, הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה פדגוגית. אני מאמינה כי תפקידו של בית הספר הוא לטפח תלמידים ערכיים, אחראיים ומעורבים חברתית, הלומדים תוך התנסות, בהתאם ליכולות והחוזקות הטמונות בהם", אמרה השבוע המנהלת אלוני.
בית הספר מבואות ב' יכלול בשנת הלימודים תשע"ט שלוש כיתות א', ויקבץ אליו תלמידים המגיעים מיישובים הסמוכים אחד למשנהו זאת במטרה לייעל את מערך ההיסעים ולהביא בחשבון את המרחק בין היישובים השונים של המועצה.

מתמטיקה והצטיינות
נתוני משרד החינוך באשר למספר הניגשים לבחינת הבגרות היוקרתית 5 יחידות במתמטיקה, שפורסמו בשבוע שעבר על ידי שר החינוך נפתלי בנט שהוביל את תכנית "לתת חמש", חשפו גם את הנתונים שנאספו על ידי המנהל לחינוך התיישבותי- המפקח על התיכונים במועצות האזוריות.
מהנתונים עולה כי המועצה האזורית באר טוביה רשמה עלייה של 8.5 אחוזים במספר הניגשים לבחינת 5 יח"ל במתמטיקה, כאשר בשנת 2014 ניגשו 9.7% התלמידים (31 כאלה) בעוד בשנת 2018 עמד מספר הניגשים על 80 תלמידים, המהווים 18.1 אחוזים מכלל הניגשים.
בתוך כך, חגגו בתיכון עם סיום השנה את טקס המצטיינים לשנת הלימודים החולפת בו קיבלו 99 תלמידים תעודות הצטיינות בתחומי הלימודים, המעורבות החברתית והחברה.
חמש תעודות הצטיינות חולקו לחמישה תלמידים מצטיינים חברתית מכל שכבה, חמש למצטיינים במדע, ספורט אומנות וחברה והיתר לחמישה תלמידים מכל שכבה שממוצע הציונים שלהם היה הגבוה ביותר. תעודות הצטיינות נוספות הוענקו על ידי הנהלת החטיבה.

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.