צור עימנו קשר

ספורט

המנג'ר אלון חזן

שחקן העבר ומאמן נבחרת הנערים צפוי לשמש כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של מלאכי, ולעזור לה לעשות את קפיצת המדרגה. קבוצות המועדון נרשמו בהתאחדות: בוגרים, נוער ושתי קבוצות נערים. סופי: עמותת מפעלות חינוך תפעיל את בית הספר לכדורגל

פורסם

בתאריך

קברניטי מלאכי רשמו השבוע את קבוצות המועדון בהתאחדות לכדורגל לקראת העונה הקרובה. מלבד קבוצת הבוגרים, נרשמו עוד שלוש קבוצות נוער שונות, בהן קבוצת הנוער, קבוצת נערים א' וקבוצת נערים ב'. בנוסף, שוקלים במועדון לפתוח גם קבוצת ילדים א', וזה ייעשה בהתאם לביקוש. בעונה שעברה אגב, כללה המחלקה שתי קבוצות בלבד בגילאי נערים, מה שגרר קיטונות של ביקורת כלפי הנהלת המועדון, שכן כל קבוצת גילאים שפועלת תקופה מסויימת כחלק ממחלקת נוער מכניסה למועדון סכום לא מבוטל של כסף, וסגירת קבוצת הנוער בעונה שעברה הייתה קשה למועדון הן בצד הכלכלי וכמובן בצד המקצועי.

העונה, מקווים במועדון, יצליחו שחקני נערים א' מהעונה שעברה, שאיבדו את האליפות במשחק המכריע מול באר שבע, ללחץ את קבוצת הנוער מהליגה האחרונה בטיבה, ולעלות ליגה כבר בעונתם הראשונה.

בקנה מידה אירופי

חודשים ארוכים אחרי המגעים החשאיים שהתנהלו בין הצדדים, פרסמנו בשבוע שעבר לראשונה אודות מו"מ מתקדם בין המועדון המקומי לבין שחקן העבר אלון חזן, שיתמנה בקרוב למנג'ר על במחלקת הנוער של המועדון. חזן, שחקן נבחרת ישראל בעבר ומאמן קבוצת הנערים שלה בהווה, נמצא זו תקופה ארוכה בקשר רציף עם גורמים שונים במלאכי, ועוקב מקרוב אחר ההתפתחויות במועדון, על כל רבדיו. יתרה מכך, בסיום העונה שעברה נכח חזן גם במשחקי קבוצת הבוגרים של המועדון, ומאז בחן את אופציית שיתוף הפעולה עם הכתומים.

ל"ספורט המקור" נודע כי עבודתו של חזן במלאכי צפויה להיעשות ללא תמורה וכתרומה לקהילה, וכחלק ממנה הוא צפוי להעביר אימונים לחניכי המחלקה, ללוות אותם במשחקים ולהתעדכן בכל הקשור למחלקת הנוער, זאת במטרה לעזור לה לחולל את קפיצת המדרגה המיוחלת. "המהלך קורם עור וגידים כבר תקופה ארוכה, ואלון (חזן, ה"ה) מביע נכונות לתרום לקהילה. אנחנו מאמינים שאושיית כדורגל כמו אלון חזן יכולה לתרום רבות למחלקת הנוער של המועדון, ומקווים ששיתוף הפעולה יחל בקרוב", אמר ל-"ספורט המקור" גורם במועדון המעורה בפרטים. ביום חמישי האחרון התקיימה בין הצדדים פגישה מכרעת בנושא, ובה נסגרו מרבית הפרטים, והצדדים יחלו את שיתוף הפעולה בניהם כבר בשבועות הקרובים, זאת כהכנה לקראת עונת המשחקים של קבוצות הנוער השונות.

מפעלות חינוך

השבוע נסגרה סופית עסקת שיתוף הפעולה בין המועדון המקומי לבין עמותת מפעלות חינוך, לפיה תפעיל האחרונה את בית הספר לכדורגל של מלאכי. מטרת שיתוף הפעולה הינה ליצור פלטפורמה מקצועית במסגרת בית הספר לכדורגל, שיפור התנאים הלוגיסטיים, יצירת בסיס חינוכי, טורנירים במתקני הפועל תל אביב, מפגשים עם שחקנים וכו'. הרישום לבית הספר יתבצע דרך הקרן לפיתוח, כאשר עלות שנתית לתלמיד תעמוד על 1800 ש"ח. בית הספר לכדורגל יחל את פעילותו לאחר חגי תשרי.

שחקני מחלקת הנוער. מנג'ר חדש

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.