צור עימנו קשר

המושבים

באר טוביה הגישה תביעת לשון הרע נגד עובד שלה

פורסם

בתאריך

בכתב התביעה שהוגש לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע טוענת המועצה כי תמיר צדוק, מורה בתיכון באר טוביה, פרסם שקרים אודות בעלי תפקידים בה ובבית הספר. בין היתר, האשים לכאורה את ראש המועצה בעירוב של שיקולים פוליטיים בהתנהלות התיכון ובהעלמת עין מעבירות על החוק שנעשות בחלק מיישובי המועצה. הדרישה: פיצוי של 100 אלף שקלים. עו"ד יהל סגל, המייצג את צדוק: "זה חלק מחופש הביטוי, זו תביעת השתקה שנועדה למנוע ביקורת"

המועצה האזורית באר טוביה נגד המורה תמיר צדוק: לבית הדין לעבודה בבאר שבע הוגשה לאחרונה תביעת לשון הרע בה דורשת המועצה בראשותו של דרור שור פיצוי כספי בסך של 100 אלף שקלים ממורה לניהול עסקי בתיכון האזורי באר טוביה.
התביעה נגד המורה, תמיר צדוק, הוגשה בעקבות מכתב שכתב והופץ בקרב הורים, תלמידים וחברים בצוות המקצועי של התיכון, ובו האשים את המועצה וראש המועצה שור בעירוב של מניעים פוליטיים בניהול בית הספר, דבר הפוגע לטענתו בתלמידים ובאיכות הלמידה. במקביל להגשת התביעה, צדוק גם הושעה מעבודתו בחודשים האחרונים ועשוי לעמוד גם בפניי הליך פיטורים.
לפי כתב התביעה שהגישה המועצה ועליו חתום יועצה המשפטי, עו"ד הדר מיימון, במהלך חודש יולי 2016 שלח צדוק מכתב דואר אלקטרוני בתפוצה רחבה ובו השתלח במועצה באמצעות כתיבת דברי שקר בלתי מבוססים, לכאורה. במכתב ששלח התייחס צדוק לאופן ניהול בית הספר על ידי מי שהיה המנהל דאז, אריה ברנע, וכן למעורבותו לטענתו של ראש המועצה שור בענייני הניהול.
לטענת צדוק כפי שבא לידי ביטוי במכתבו, מעורבות ענייני הפוליטיקה בבית הספר פוגעת בתלמידים פגיעה אנושה ומביאה לפגיעה במעמדם ושחיקתם של המורים. לטענת המועצה, צדוק האשים במכתבו את שור כי בתפקידו הוא מעלים עין ביודעין מהתנהלות אסורה ובלתי חוקית של אוכלוסייה גדולה במועצה, וזאת על רקע חשיבותם האלקטורלי של המצביעים. "נראה שלכאורה קיימת חלוקת עבודה ברורה בין ראש המועצה לבין מנהל בית הספר", כתב צדוק במכתב. "ראש המועצה מאפשר לכאורה לחלק המערבי לעשות ככל העולה על רוחם, תוספות בניית מגורים ללא היתרים, הקמת מחסנים באיזורים המיועדים לחקלאות בעשרות אלפי מטרים רבועים לצורך השכרתם לחברות חיצוניות, בניית מבני תעשייה המזהמים והמרעישים בתוך איזור מגורים ללא רישיונות ואישורים נדרשים".
בהמשך מכתבו העלה צדוק – שעובד בתיכון באר טוביה מאז שנת 2006 ברציפות – טענות נגד ההשקעה הכספית הלא מספקת, לטעמו, בחינוך בתיכון באר טוביה. הוא כתב כי בתיכון לומדים בקראוונים והשיפוצים שנעשים בהם הם "טלאי על טלאי למבנים רעועים בני 50 שנים, אחרונת המועצות החלשות והעניות", כלשונו. הוא גם הזכיר במכתבו כי המציאות הנטענת מצידו מתרחשת אף שבאר טוביה היא אחת המועצות האזוריות העשירות בישראל.
המועצה ציינה בכתב התביעה שהגישה כי במכתבו צדוק התייחס בבוטות לחלק מתלמידי בית הספר, כינה אותם בכינויי גנאי וטען כי אצלו בכיתה "יש ילדי טיסת השוקולד", וכי "הילדים של הישראלי המכוער אצלי בכיתה". עוד טענה המועצה כי צדוק, במספר רב של הזדמנויות, "פרסם פרסומים בהם אזכר ממלאי תפקידים/תלמידים/הורים בסביבת עבודתו תוך שימם ללעג ותוך שימוש באמירות ו/או ביטויים ו/או כינויי גנאי משפילים ומבזים". לפי המועצה, "האמור בפרסום אינו אמת והוא רצוף ציון עובדות שקריות, גיבוב בדיות, אימוץ כזבים והכל מתוך מגמה וכוונה ברורים לפרסמם ויהי מה, גם במחיר של פגיעה קשה במועצה ובנושאי תפקידים בה ובבית הספר שבבעלותה". עוד נכתב בכתב התביעה כי הפרסום "פגע ופוגע בצורה בלתי הפיכה בשמה הטוב של המועצה וגורם לה עוול משווע וחסר תקנה".
המועצה טענה בכתב התביעה כי פנתה לצדוק זמן קצר לאחר שנודע לה על פרסום הדברים וזאת על מנת שיתנצל עליהם באופן מיידי וללא דיחוי, באותו האופן שבו פרסם את הדברים בתחילה. לטענת המועצה, צדוק לא נענה למכתב.

"הבעת דעה לגיטימית"

המורה צדוק שכר את שירותיו של עו"ד יהל סגל כמייצגו בתביעה (גילוי נאות: עו"ד סגל מייצג את "המקור" במסגרת תביעות לשון הרע שהוגשו על ידי המועצה), וכתב ההגנה מטעמו צפוי להיות מוגש בימים הקרובים. לדברי עו"ד סגל, מדובר בתביעת השתקה שאין מאחוריה ממש.
"זו תביעה משתיקה המהווה חלק מסדרה של תביעות משתיקות שמגישה המועצה האזורית באר טוביה", אמר השבוע ל"המקור" עו"ד סגל. "נראה שהמועצה נהנית להגיש תביעות לשון הרע על ימין ועל שמאל, וזה אומר דרשני. זה או שהמועצה נעלבת בקלות או שהיא מנסה לחסל חשבונות באמצעות התביעות האלו. זה לא רק תביעות אלא גם מכתבי התראה לאנשים שבסופו של דבר לא הגיעו לידי תביעות. אני חושב שכדאי לפנות למבקר המדינה בתלונה שיבחן האם יש עוד רשות מקומית שמגישה אוסף כזה של תביעות השתקה".
לעצם העניין, אמר סגל כי בכתב ההגנה שיוגש בקרוב יפורטו טיעוניו המשפטיים של צדוק. "הלקוח שלי חשף ליקויים בהתנהלות התיכון ולכן רודפים אותו. המועצה טוענת להשמצה כלפי תושבים במועצה, אבל שכחה שהבעת דעה על ציבור לגיטימית וכי על פי החוק, ציבור לא יכול להגיש תביעה על לשון הרע. כל הדברים שהוא כתב נכתבו בצורה היתולית, הומוריסטית ומהווים סאטירה מותרת כחלק מחופש הביטוי. מי שקורא את המכתב כולו בתוספת הנספחים שנשלחו על ידו בצירוף לאותו מכתב מבין שמדובר במשהו סאטירי. אם המועצה לא מבינה הומור כנראה שזה מאוחר מידי לחנך אותה".
בהמשך לדבריו של סגל, הרי שיש להזכיר כי הגשת תביעות לשון הרע היא פרקטיקה שאינה חדשה למועצה, העושה בה, כך נראה, שימוש לעיתים קרובות: בשנתיים האחרונות הגישה המועצה כבר שתי תביעות לשון הרע נגד "המקור", המתנהלות בימים אלו בבתי המשפט השונים. תביעת לשון הרע נוספת הוגשה נגד "המקור" על ידי היועץ המשפטי של המועצה, עו"ד הדר מיימון. התביעה נמצאת בשלביה הראשונים יחסית, כאשר לפני כשבועיים התקיים קדם המשפט הראשון.
עוד קודם לכן, איימו המועצה וראש המועצה, דרור שור, להגיש תביעת לשון הרע נגד אזרחים אשר מתחו עליהם ביקורת בדרכים שונות. לדעת יוני הורוביץ', שהמועצה איימה בעבר להגיש נגדו תביעת לשון הרע בעקבות דברי ביקורת שכתב, המועצה משתמשת לכאורה במשאבים הרבים העומדים לרשותה כדי להלך אימים על אזרחים ולהשתיק ביקורת המושמעת כנגדה. "אזרח פרטי מן השורה יתקשה להתמודד עם גוף כה גדול, ראש המועצה יודע את זה ולכן הוא מפעיל את הכלים שעומדים לרשותו כדי לגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני שהם מביעים ביקורת".
מהמועצה האזורית באר טוביה לא נמסרה תגובה עניינית לדברים.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

המושבים

נעמן לאברג'ל: בטל את אירוע חנוכת משכן המועצה החדש

המועמד לראשות המועצה האזורית שפיר פנה לראש המועצה המכהן בדרישה לבטל את טקס חנוכת המשכן שצפוי להיערך היום (חמישי) בנוכחות הרב דרוקמן ושר החינוך בנט. "הפרה בוטה של הנחיות היועץ המשפטי לממשלה". המועצה בתגובה: "האירוע מתקיים לאחר שהתקבלה חוות דעת היועץ המשפטי של המועצה שקבע כי אין כל מניעה חוקית לקיימו"

פורסם

בתאריך

על ידי

המועמד לראשות המועצה האזורית שפיר, אדיר נעמן, פנה בסוף השבוע שעבר אל ראש המועצה המכהן אשר אברג'ל בדרישה לבטל את אירוע 'חנוכת הבית' של משכן המועצה החדש.

לטענתו של נעמן, ההחלטה לקיים את אירוע החניכה נוגדת את חוזר מנכ"ל שפורסם רק בשבוע שעבר על ידי היועץ המשפטי לממשלה, ובו מפורטים הסייגים והמגבלות באשר להתנהלות בחצי השנה שלפני הבחירות המקומיות.

נעמן בן ה-34 נולד וגדל במרכז שפירא ונחשב לאחד המועמדים החזקים מול ראש המועצה המכהן אשר אברג'ל. הוא נשוי, אב לארבעה ומשמש כמהנדס פיתוח בחברת אלתא וכקצין צנחנים במילואים. תומכיו של נעמן מסמנים אותו ככוח עולה בפוליטיקה המקומית חרף היותה של מערכת הבחירות הקרובה לראשונה שלו, ומספרים על תמיכה נרחבת מצידם של תושבי המועצה בעיקר בחוגי הבית הרבים שמקיים נעמן, "הוא נמצא במקום מאוד נוח בחיים, אך הכאב ממה שמתרחש במועצה הגיע לסף שחייב אותו להיכנס למערכת", אמר השבוע בשיחה עם "המקור" אחד מתומכיו של נעמן, שהוסיף: "אדיר גדל במועצה, אוהב אותה ובטוח שהיא מלאת פוטנציאל להצלחה. לצערנו במועצה כיום אין שקיפות ויחסי האנוש לא טובים, שלא לדבר על העשייה- שנעה בין קיפאון לחידלון. הגיע הזמן לפוליטיקה חדשה נטולת עניינים אישיים שמטרתה להפוך את שפיר למועצה מובילה בארץ", ציין.

פנייתו של נעמן לראש המועצה אברג'ל נולדה לאחר שהאחרון הודיע בדף הפייסבוק הפרטי שלו על חניכת משכן המועצה החדש, והזמין את הקהל הרחב להגיע לאירוע שייערך היום (חמישי) בנוכחות הרב חיים דרוקמן ושר החינוך נפתלי בנט.

במכתבו ציין נעמן כי הוא מחכה לתגובה בנושא עד ה-22.5, יום שלישי האחרון, והוסיף כי מדובר "בהפרה בוטה של הנחיות היועץ המשפטי לממשלה". לטענתו של נעמן, אברג'ל בחר שלא להתייחס לדבריו והאירוע צפוי להתקיים כמתוכנן.

פנייתו של נעמן נוגעת לסעיף 2/ב בחוזר מנכ"ל מיוחד שפורסם על ידי משרד הפנים, המתייחס לקיום אירוע על ידי רשות מקומית בתקופת הבחירות, לרבות אירועים פוליטיים או מפלגתיים, המהווים תעמולת בחירות תוך שימוש במשאבים ציבוריים ומצריכים אישור מראש של היועץ המשפטי, "לפני שבועיים בדיוק קיימו שם טקס קביעת מזוזה וחנוכת משרדים במעמד חברי המועצה, לכן נשאלת השאלה מדוע צריך לעשות עוד אירוע חנוכה?", תהו במטהו של נעמן, וציינו כי אירוע הפתיחה של מבנה המועצה החדש יעלה למשלם המיסים אלפי שקלים. "המבנה כבר עובד. מה הסיבה לאירוע פתיחה שני? יש פה קמפיין בחירות בנוכחות שר החינוך נפתלי בנט. האירוע לא נחוץ ולא עוזר לתושבים- אלא רק לצורכי תעמולה. יש חוק בחירות ומה שיתקבל פה זה קמפיין בחירות בחסות המועצה", סיכמו.

מהמועצה האזורית שפיר נמסר בתגובה: "לאחר קרוב לחמישה עשורים בהם המועצה פעלה במבנה מיושן שאינו נגיש לאנשים עם מוגבלויות, עברה המועצה למשכנה החדש בחג הפסח האחרון, וכעת היא פועלת במבנה חדיש, נגיש בו יכולים התושבים לקבל שירותים בסביבה נעימה ומזמינה. בשל העובדה שלא ניתן היה לציין את האירוע בימי ספירת העומר, הוחלט לקיים את אירוע חנוכת המועצה עם תום הספירה, בכפוף כמובן ללוחות הזמנים של המכובדים שהוזמנו אליו. האירוע מתקיים לאחר שהתקבלה חוות דעת היועץ המשפטי של המועצה שקבע כי אין כל מניעה חוקית לקיימו. המועצה פועלת בעניין זה בפרט ובנושאים אחרים בכלל, אך ורק על פי הוראות חוזר מנכ"ל משרד הפנים, לרבות בעניין הבחירות. ראש המועצה הנחה את בעלי התפקידים במועצה לפעול אך ורק על פי הוראות החוק וחוזרי מנכ"ל, ולפעול בהתאם להנחיות היועץ המשפטי לממשלה ועל פי חוות דעת היועץ המשפטי של המועצה, כך גם ביחס לאירוע חנוכת בית המועצה".

ראש המועצה, אשר אברג'ל, התייחס אף הוא לאמרות המובאות בכתבה ואמר כי: "העשייה הרבה לאורך השנים, בכל ישובי המועצה ובכל תחומי הפעילות, מדברת בעד עצמה. מי שמתיימר להציג מועמדות לראשות המועצה, מן הראוי שיציג לציבור את מעלותיו, במקום לזרוק רפש באחר ולהסתתר מאחורי "מקורבים" אנונימיים, בפרט כשאין לדברים שהוא מעלה כל אחיזה במציאות. הציבור נבון מספיק כדי להבחין בין מי שפועל ימים ולילות למענו, לבין מי שעסוק בעיקר בהפרחת סיסמאות בחירות נבובות, שאין מאחוריהן דבר, למעט רצון לזכות בעוד כותרת בעיתון".

לחץ להמשך קריאה

המושבים

גזרה מתחממת

שלט פרסום שנרכש על ידי מטהו של קובי אביבי בסמוך לאזור התעשייה כנות לקראת הבחירות המקומיות הושחת במהלך סוף השבוע האחרון על ידי אלמונים. במטהו של המועמד הפנו אצבע מאשימה כלפי מחנות אחרים, והוסיפו כי הסיבה לכך היא לחץ מהתחזקותו של אביבי. גם בשפיר לא שקט: השלט של המועמד אדיר נעמן הוסר כיוון ש"הסיח את דעת הנהגים"

פורסם

בתאריך

על ידי

פחות מחמישה חודשים נותרו ליום הבוחר בחודש אוקטובר הקרוב, ונדמה כי המאבק על ראשות המועצה האזורית באר טוביה מתחמם.
במהלך השבוע האחרון, כך על פי גורמים המקורבים למועמד לראשות המועצה, קובי אביבי, הוסרו על ידי אלמונים שלטי תמיכה שונים שנתלו מבעוד מועד ברחבי המועצה, ואשר קוראים לבחור במזכיר המועצה לשעבר לתפקיד הנכסף.

במטהו של אביבי נחשפו למעשה הוונדליזם בבוקר יום ראשון האחרון, והפנו אצבע מאשימה כלפי מחנות אחרים הצפויים לקחת חלק אף הם בבחירות. אביבי עצמו, שהגיע למקום והבחין בשלטי הפרסום, אמר השבוע כי "מדובר באזור פרסום שרכשתי ממיטב כספי. האנשים שביצעו את המעשה הזה חושבים שהם ינצחו אותנו על ידי קריעת שלטים, אך כבר הזמנתי שלט חדש שהוצב במקום. כעת אנחנו ממשיכים לעבוד, כמו שעשינו עד כה".
אביבי כזכור, כיהן כמזכיר המועצה האזורית בשני העשורים האחרונים והיה נחשב ליד ימינו של ראש המועצה דרור שור. בשלהי 2017 הוא הודיע על עזיבת התפקיד, ובפברואר האחרון עזב את משרדו והכין את השטח לקראת ריצה לראשות המועצה.

בראיון מיוחד שערך בעיתון "המקור" הכריז אביבי כי הוא מתכוון להתמודד על התפקיד הרם, והוסיף כי המטרה מבחינתו היא "להחזיר את המועצה לתושבים".
במהלך החודשים האחרונים פעל אביבי במספר מישורים, בהם צירוף יועץ אסטרטגי שיוביל את קמפיין הבחירות שלו. בתווך, ערך מזכיר המועצה לשעבר עשרות חוגי בית במושבי המועצה, ואף זכה לאחרונה לתמיכתם של ראש המועצה המיתולוגי, חנן חסיד, וכן חבר המועצה לשעבר מטעם הישוב בית עזרא, איציק גרשון.

"ההודעה של חנן חסיד לפיה יתמוך באביבי, והידיעה כי בקרוב יודיע גם איציק גרשון על תמיכה פומבית, מגבירה את הלחץ בקרב המחנות האחרים", אמרו השבוע מקורביו של אביבי, שהוסיפו כי השחתת שלטי הפרסום היא עדות חיה לכך, "יש הרגשה של שינוי, רוח חדשה באוויר. חוגי הבית שאביבי מקיים והאהדה לה הוא זוכה בציבור, שזוכר לו כיצד פעל למען התושבים בתור מזכיר המועצה, גורמים ללחץ אצל היריבים שלו. בקרוב יצאו עוד ועוד אנשי ציבור וחברי מועצה ויודיעו על תמיכה פומבית באביבי. אי אפשר לעצור את הסחף", סיכמו במטה אביבי, והוסיפו כי לאחר התלבטיות רבות החליטו שלא להגיש תלונה בנושא ובקרוב יחלטו כיצד לפעול בהמשך.

לא רק בבאר טוביה

תושבי המועצה אזורית שפיר הופתעו לגלות כי שלטי החוצות של המועמד לראשות המועצה אדיר נעמן הוסרו גם הם השבוע. נעמן, שהודיע לפני מספר חודשים על מועמדותו לראשות המועצה בבחירות הקרובות שיתקיימו באוקטובר, נראה כעת כמועמד היחידי שיתמודד מול ראש המועצה המכהן אשר אברג'ל. לטענת אנשי מטהו של נעמן, סיבת ההסרה היא הנחיה לפיה היות והשלטים מסיחים את דעת הנהגים בכביש- הוחלט להסירם. עם זאת, תומכיו של נעמן חשים כי הסרת השלטים אינה נעשתה בתום לב כיוון ששלטים אחרים עדיין תלויים באזור בו הוסרו שלטיו של נעמן.

השלט שהוסר

לחץ להמשך קריאה

המושבים

מקורביו של איציק גרשון: "יתמוך באביבי לראשות המועצה"

חיזוק משמעותי? מקורביו של חבר המועצה לשעבר מטעם היישוב בית עזרא טענו השבוע כי הוא זנח לאחרונה את רצונו לרוץ עצמאית לראשות המועצה והוסיפו כי הוא יעביר בקרוב את תמיכתו לקובי אביבי: "הבין שאם יהיה מרוץ משולש דרור שור רק ירוויח מזה". גם ראש המועצה לשעבר, חנן חסיד, הביע תמיכה באביבי. גרשון סרב להגיב לידיעה

פורסם

בתאריך

על ידי

חצי שנה לפני הבחירות לראשות המועצה האזורית באר טוביה- ונראה כי מזכיר המועצה בעבר והמועמד לראשות המועצה בהווה, קובי אביבי, מתחיל לצבור תאוצה בקרב על כיסא עור הצבי שבלשכת ראש המועצה.
למערכת "המקור" נודע כי מספר חברי מועצה שזיהו את המומנטום סביב אביבי מנהלים עמו מגעים מתוך כוונה לתמוך בו, במה שעשוי להוות זריקת עידוד משמעותית לטובתו של אביב במירוץ לראשות המועצה בבחירות שייערכו באוקטובר הקרוב. עם זאת, הוסיפו מקורבים לחברי המועצה, כי ידיעה ברוח הדברים כבר הועברה לפתחו של ראש המועצה שור, אולם האחרון לא התרגש יתר על המידה ונדמה כי הוא בטוח בסיכוייו לנצח גם בבחירות הקרובות- ולהמשיך לקדנציה רביעית ברציפות בתפקיד היוקרתי.

בסביבתו של אביבי לא מיהרו לצאת בהצהרות חרף הדיבורים על תמיכה בו מצידם של מספר חברי מועצה, ודאגו להבהיר כי על המועמד החדש להמשיך לעבוד קשה על מנת לשכנע תושבים נוספים כי הוא המועמד הראוי לנצח את הבחירות לראשות המועצה. על כן, ממשיך מזכיר המועצה לשעבר לערוך חוגי בית בכלל ישובי המועצה, תוך שהוא זוכה לתמיכה במושבים שעד לא מזמן היו נחשבים לשוברי שוויון מבחינתו של דרור שור.

על פי מקורביו של אביבי, הוא זכה במהלך השבוע החולף לתמיכה מצידו של ראש המועצה לשעבר, חנן חסיד, שהודיע השבוע על תמיכה במועמד קובי אביבי בסרטון מיוחד שהופץ בימים האחרונים ונשלח לאביבי עצמו, "אני שמח לשמוע שאתה המועמד שלנו. אני מאחל לך הצלחה, ומקווה שנחגוג יחד בעוד כמה חודשים", אמר חסיד למזכיר המועצה לשעבר. נוסף לכך, זכה אביבי גם לתמיכה מצידו של איציק גרשון, חבר המועצה לשעבר, ששקל בעצמו להתמודד לראשות המועצה בבחירות המתקרבות.

גרשון כזכור, שימש כנציג היישוב בית עזרא במועצה האזורית, אולם הודח לפני כשנתיים לאחר שגזברית המועצה האזורית, צופי צור, הודיעה לו כי בשל אי תשלום חובות מיסים לקופת המועצה עליו להיות מודח מתפקידו. הודעת ההדחה של צור, שגובתה בחוות דעת משפטית של היועץ המשפטי של המועצה דאז, עו"ד הדר מיימון, הגיעה בעיצומו של עימות פוליטי סוער בין ראש המועצה שור לבין גרשון, שהרבה לתקוף את התנהלותו של ראש המועצה וטען כי היא "בריונית" וכי חברים במועצה חוששים להביע את דעתם כלפי שור.

גרשון אף הודה כי קיבל התראות בטרם המכתב שנשלח אליו, ובו ההודעה על הדחתו, ובסביבתו טענו אז כי הפעילות בעד הדחתו "מדיפה ריח רע ותחושה של נקמנות פוליטית. איציק הוא היחידי שמעז להעביר ביקורת על ההתנהלות של שור, למרות שרוב חברי המועצה מסכימים עם דעתו".
כאמור, גרשון עצמו שקל בתחילה להתמודד גם הוא על תפקיד ראש המועצה, אך נראה שבסופו של דבר החליט לעת עתה לרדת מהנושא ולהעביר את תמיכתו באביבי ללא תנאים מוקדמים, "איציק גרשון הבין שאם זה יהיה מרוץ משולש דרור רק ירווח מזה. הקולות שלו ושל אביבי יתפצלו ושניהם יפסידו, כך שהוויתור של גרשון מראה על אדם עם ערכים שלא התפקיד זה מה שמעניין אותו אלא המועצה עצמה", אמר השבוע מקורב לגרשון.

על פי אותם גורמים, ההחלטה של גרשון הגיעה לאחר מספר שיחות בינו לבין אביבי- בהן הציג האחרון את משנתו בניהול התחומים השונים העומדים בפתחה של המועצה והסביר לגרשון כי הוא מעוניין בתמיכתו על מנת לנצח את הבחירות לראשות המועצה. "אחרי 15 שנים אנשים עייפו מדרור שור. הם החליטו שהגיע הזמן לשינוי, ואביבי וגרשון זה שילוב מנצח שיכול להוביל את המועצה למקום הרבה יותר טוב מהמקום בו היא נמצאת היום", סיכמו מקורביו של גרשון, שסירב להגיב לידיעה.

לחץ להמשך קריאה