צור עימנו קשר

חדשות

הכתובת על הכביש

תושב שכונת 'המחנה' פנה למוקד העירוני וסיפר כי מעבר החציה ברחוב נמחק ומסכן את העוברים והשבים. לתדהמתו, השיבה לו המוקדנית כי מעברי החצייה לא יסומנו עד אשר תסתיים הבנייה בשכונה החדשה. "זו שערורייה. למה מחכים, שאחד הילדים יידרס כאן? את גביית תשלום הארנונה לא דוחים לסיום הבנייה", תהה התושב. העירייה: "יטופל בהקדם"

פורסם

בתאריך

אחד האמצעים הבטיחותיים ביותר להולכי הרגל בעת חציית הכביש הוא מעבר חציה הולם. הסימון המפורסם, הממוקם לרוב בצמוד לצמתים לטובת משתמשי הדרך, מאפשר להורים רבים להיות רגועים יותר כשהם מאפשרים לילדיהם לחצות את הכביש, מעניק זכות קדימה להולכי הרגל ומחייב מרחב עצירה על פי החוק לנהגים.
אלא שבעיריית קריית מלאכי, כך נדמה, כלל לא מייחסים חשיבות לסימון המציל חיים על הכביש, אחרת לא ניתן להסביר את תשובתה של מוקדנית המוקד העירוני לפנייתו של אחד מתושבי רחוב קק"ל בשכונת המחנה בעיר.
בתאריך 4 בספטמבר פנה התושב בשיחה אל המוקד, וטען בפני הנציגה שהסימון המחוק של מעבר החצייה ברחוב מסכן את העוברים והשבים- ובכללם גם ילדיו, "היא השיבה לי שעוד לא סימנו את מעברי החצייה כאן, ושיסמנו אותם כשתסתיים הבנייה בשכונה", אמר התושב ההמום, שסיפר כי התקשה לקבל את תגובת המוקדנית. "שאלתי אותה שוב האם יש צורך לחכות עד סיום הבנייה על מנת לסמן מעבר חצייה, דבר כל כך טריוויאלי, והיא השיבה שהיא לא מוסמכת לתת לי תשובה והפנתה אותי לוועדת התחבורה והעומד בראשה, חיים שטיינר.
התושב, שנחשף למחדל לאחר שהיה עד לאירוע בו כמעט נדרסה אחת הילדות בשכונה, סיפר כי פנה אל הנהג שהיה מעורב במקרה- אך זה השיב לו כי כלל לא הבחין במעבר החצייה המחוק, "אני מבין את הנהגים", אמר השבוע התושב בשיחה עם "המקור", וסיפר על השתלשלות האירועים מאז פנייתו למוקד לפני כחודש וחצי, "שלחו לי הודעה שהנושא בטיפול אך עד עכשיו אף אחד לא סימן את המעבר. גם מעברי חצייה אחרים ברחבי השכונה מחוקים ומסכנים מאוד את הולכי הרגל", הוסיף.
מסיור שערכנו במקום עולה כי ברחבי השכונה כולה ישנם מספר מעברי חצייה מחוקים, ובהם רחוב קק"ל וכל אורך כביש הורוביץ'.
"אני לא מבין מה צריך לקרות כדי שהעירייה תסמן את מעבר החצייה ברחוב. מה רוצים, שילד ידרס חלילה? זו פשוט שערורייה לחכות שנה-שנתיים עד שתיגמר הבנייה כדי לסמן מעבר חצייה, לא שמעתי תשובה כזו מטומטמת מחיי. העיקר את תשלומי הארנונה הגבוהים שאנחנו משלמים כאן לא דחו לסיום הבנייה", סיכם התושב בציניות.
מהעירייה נמסר בתגובה: "מעברי החצייה לאורך כביש הורביץ' וכן ברחוב קק"ל יטופלו בזמן הקרוב ביותר".

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    19/10/2018 ב 08:54

    מקווה ששרון טוויטו לא שלחה גם כמה לבבות סגולים למכשיר הפלאפון של האזרח המתלונן.והוסיפה.עשייה נשמה.ועוד כמה חרטות.

  2. אזרח שהתקשר

    18/10/2018 ב 18:40

    עוד אחת ממעלליה של שרון טוויטו שמתנהגת לאזרח הפשוט כמו הסמרטוט רצפה בבית שלה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.