צור עימנו קשר

בחירות 2018

"הכוח לתושבים" הציגה את החמישייה שלה למועצת העיר

הממונה על החינוך וחבר המועצה לשעבר שלומי מלכה יעמוד בראש הרשימה שהקים, בעוד שמואל עזרא ומיקי צביקה ישולבו מיד אחריו. ישראל שייבה, תלמידו ויד ימינו של הרב יהודה עמית, יוצב במקום הרביעי ואילו איש החינוך יצחק מלכה (39), בעל תואר שני בייעוץ ארגוני, יסגור את הרשימה

פורסם

בתאריך

הולך עד הסוף: אחרי חרושת שמועות לגבי עתידו הפוליטי ודיבורים אודות חבירה למועמדים אחרים למועצה- הגיש הבוקר (חמישי) שלומי מלכה את הרשימה שלו לקראת הבחירות המקומיות.

מלכה, חבר המועצה לשעבר מטעם סיעת 'מאמינים' ומי ששימש כממונה על החינוך וזכה למחמאות רבות בקרב התושבים, יעמוד בראש סיעת "כוח לתושבים" וינסה להוביל אותה להישג נאה בבחירות.

שמואל עזרא, ששימש בעבר כיו"ר הנהלת המתנ"ס יוצב מיד אחרי מלכה במקום השני ואילו מיקי (מיכאל) צביקה, תושב העיר בן ה-31, יתברג במקום השלישי.

ראשון המצטרפים החדשים לרשימתו של מלכה הוא הרב ישראל שייבה (34), נשוי ואב לשלושה ילדים, שאת שירותו הצבאי עשה בחיל ההנדסה הקרבית. שייבה, תלמידו ויד ימינו של הרב יהודה עמית מישיבת קריית מלאכי בעיר, סיפר כי הצטרף לפוליטיקה לאחר שזיהה כי צרכי הציבור לא מתמלאים מסיבות שונות- שאינן מוצדקות. "רציתי להשפיע מבפנים, ליצור מצב שבו יהיה צדק חברתי. אני חושב ששלומי מלכה הוא אדם ישר המחזיק בכל הקריטריונים להיות נבחר ציבור שישרת את התושבים. שלומי הוא איש חכם, מלומד ואינטלגנט. הוא אמנם שייך למגזר החרדי- אבל נבחר ציבור שעבר הוכיח שהוא שם עבור כל המגזרים. כולם נמצאים בסדר העדיפויות שלו. אני חושב שזה הדבר הכי נכון בקריית מלאכי", סיכם שייבה, שיוצב במקום הרביעי ברשימה.

אחריו, במקום החמישי והאחרון, יעמוד יצחק מלכה, תושב העיר בן 39 ובעל תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ ארגוני. מלכה הוא מורה במקצועו, המשמש כרכז מדעים בבית ספר בעיר יבנה הסמוכה.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.