צור עימנו קשר

בחירות 2018

הכוורת המלאה של אליהו זוהר נחשפה

רשימתו של ראש העירייה כוללת את ממלא מקומו שמעון חזן במקום השני, אברהם (בבר) אזולאי בשלישי וחן צלח-איבגי במקום הרביעי. אתי מור-פלד התברגה במקום החמישי, בעוד את הרשימה סוגרות אושרית חורדקר ובתיה אדרעי, המשמשת כרו"ח ודירקטורית בחברה הכלכלית לפיתוח קריית מלאכי

פורסם

בתאריך

ראש העירייה אליהו (ללו) זוהר השלים גם הוא רשימתו לקראת הבחירות הקרובות והגיש אותה לוועדת הבחירות המקומית.

כצפוי, אחרי ראש העירייה זוהר, שיוצב כמובן במקום הראשון, יעמוד ממלא מקומו ויד ימינו שמעון חזן, בעל תואר שני במדיניות ציבורית של אוניברסיטת בר אילן. הוא יקדים את השלישי ברשימה, אברהם (בבר) אזולאי, שהתמודד בבחירות הקודמות ברשימתו של יוסי סולימני אך הודיע זה מכבר על תמיכה בראש העירייה זוהר ועל הצטרפות לרשימתו. אזולאי, אב לחמישה, הוא מזכיר ההסתדרות בקריית מלאכי הנחשב ללוחם חברתי מזה למעלה מ-25 שנים.

במקום הרביעי תוצב אישה- חן צלח איבגי בת ה-32, נשואה ואם לאחד, המשמשת כמנהלת לוגיסטיקה ומחסנים חיצוניים בחברה מובילה בארץ. צלח-איבגי, בת למשפחה ותיקה ושורשית, היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה. אתי מור-פלד, תושבת העיר ובעלת עסק במרכז המסחרי, התברגה תשולב במקום החמישי ברשימה. מור-פלד, נשואה ואם לשלושה, לוקחת חלק פעיל במנהלת היישובית וחברה בוועד ההורים של בית הספר "האחים" בעיר.

המצטרפות החדשות, ואלה שיסגרו את הרשימה, הן אושרית חורדקר בת ה-41, נשואה ואמא לארבעה בניהם ילד מאותגר שכלית והתפתחותית, וכן בתיה אדרעי, רו"ח במקצועה. אדרעי, אם לשלושה, משמשת כדירקטורית בחברה הכלכלית לפיתוח בקריית מלאכי, וחברה בגרעין התורני מבית הציונות הדתית. "אני מודה לראש העיר ששם בראש מעייניו את החינוך המיוחד כיעד מרכזי, ובע"ה נחל בקרוב לקדם את הנושא כראוי, ויידע כל הורה לילד בעל צרכים מיוחדים כי יש לו כתובת ואוזן קשבת בעיריה", אמרה חורדקר, השישית ברשימתו של זוהר, וראש העירייה הוסיף על המצטרפת החדשה: "כמי שמצויה בסוד העניין של החינוך המיוחד ויודעת היטב היכן הפערים, אני סומך ובוטח ביכולותיה ובנסיונה של אושרית לחזק את תחום החינוך המיוחד בעיר. קריית מלאכי רשמה הישגים מדהימים בשנים האחרונות בתחום החינוך ועבורי החינוך המיוחד איננו חלק נפרד מהעניין ועלינו לקדם בעירנו כל ילד וילדה בכל רמה בו הם נמצאים".

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.