צור עימנו קשר

חינוך

הטענות לא נפסקות: הורים בגן צאלון זועמים על מצב הגן

לטענת ההורים, גורמים בכירים בעירייה הבטיחו כי הגן ישופץ במהלך חופשת הקיץ- אך דחו שוב ושוב את העבודות. " בזמן שבעירייה הכל מתוקתק והמשרדים מסודרים, בגן צאלון התנאים מחפירים. בגן חיות נעים יותר", אמרה אחת האימהות. העירייה: "עד סוכות יושלמו השיפוצים ב-13 גנים מעבר ל-20 שכבר שופצו"

פורסם

בתאריך

טענות הורי ילדי הגנים בעיר לא פוסקות וממשיכות לזרום למערכת "המקור" גם כעת- חמישה ימים לאחר פתיחתה של שנת הלימודים תשע"ט.

הבוקר (חמישי), הלינו הורים לילדי גן 'צאלון' כי חרף מאמצים מרובים, ריצות וטלפונים לכלל הגורמים הממונים בעירייה- הגן של ילדיהם מוסיף להיות "לא ראוי" ולא עומד בסטנדרטים הראויים לחינוך ילדיהם.

לטענת ההורים, כבר בסיומה של השנה שעברה הגיעו אל הגן גורמים בכירים בעירייה- לרבות ראש העירייה אליהו זוהר והמנכ"ל תמיר היזמי- והבטיחו כי הגן של ילדיהם, השוכן בסמוך למבנה המועצה הדתית בעיר, ישופץ ויחודש במהלך החופש הגדול. "הובטח לי אישית על ידי ראש העיר שבחופש הגדול הגן יעבור שיפוץ כללי, כולל ריצוף חצר", כתבה אחת האימהות, "אמרו לנו שזה יעשה בחופש הגדול, אח"כ אמרו שבגלל החופשה של הפועלים הערבים העבודות יחלו שבועיים לפני סיום השנה וכעת טוענים שזה ידחה לחופשת החגים. בפועל, לא קרה מאז דבר".

חלק מההורים הוסיפו כי הם משאירים את ילדיהם בגן רק משום החיבור לצוות הגננות המדהים, אך ציינו כי ימשיכו להיאבק על מנת שהגן של ילדיהם יעבור את השיפוץ המיוחל לו הם ממתינים בסבלנות מזה מספר חודשים.

מהעירייה נמסר בתגובה כללית לגבי גני הילדים בעיר כי "במהלך חודשי הקיץ ועד לסוכות העירייה תשלים חידוש ושיפוץ של 13 גני ילדים מעבר ל-20 הגנים שכבר חודשו".

כתבה נרחבת אודות פתיחת שנת הלימודים בעיר- היום בגיליון החג המיוחד שלנו!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

 1. משתמש אנונימי

  10/09/2018 ב 02:45

  זוועה פשוט בושה !!!
  במה יש לעיריה ולראש העיר להתגאות אני לא מבין.

 2. פתיחת שנה בושה!!!

  06/09/2018 ב 11:05

  ככה פותחים שנה חדשה, ועוד בשנת בחירות? כל יום צץ גן אחר שלא ראוי לחנך את הילדים שלנו
  איפה העירייה? אולי עסוקים בלהרוס עוד כיכר כדי לבנות מחדש

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.