צור עימנו קשר

חדשות

החשד: פרץ לבית במושב סמוך וחזר להוציא את הכלב לטיול

בדיקה מהירה של שוטרי הסיור במשטרת ישראל בעקבות התפרצות לדירה במושב סמוך לקריית מלאכי, הובילה אל החשוד במעשה שהספיק לחזור אל ביתו ולהוציא את כלבו לטיול. בתחקור שערכו השוטרים קשר עצמו החשוד למעשה ואף הוביל אותם חזרה למושב הסמוך שם השליך את הרכוש הגנוב. הוא הועבר לחקירה במשטרה- ונכלא בסיומה

פורסם

בתאריך

דיווח שהתקבל היום (חמישי) בשעות הצהריים במוקד המשטרה, ופעולה מהירה של שוטרי התחנה, הובילו לתפיסתו של תושב העיר החשוד בהתפרצות. הדיווח הגיע מבנה של תושבת מושב סמוך לקריית מלאכי, שהתלונן על התפרצות לבית אמו. לטענתו, מהבית נגנב תיקה האישי וארנק שהכיל כרטיסי אשראי.

כוחות משטרה שהוזעקו למקום החלו בסריקות ביישוב אחר החשוד במעשה ובמקביל החל בירור אודות זהות החשוד. זמן קצר לאחר מכן, אותר חשוד במעשה, העונה אף לתיאור שנמסר על ידי המודיע, סמוך לביתו בעיר כשהוא מטייל עם הכלב שלו. תוך בירור קצר שערכו השוטרים עמו החשוד קשר עצמו למיוחס לו ובביתו אותר הקפוצ'ון אותו לבש בעת המעשה. בנוסף, החשוד הוביל את השוטרים חזרה אל המושב שם אותר התיק שנגנב ובמרחק קצר ממנו גם הארנק שהכיל כאמור כרטיסי אשראי. ‏לאחר שאותר הרכוש הגנוב, הועבר החשוד לתחנת המשטרה בקריית מלאכי היישר אל חדר החקירות ומחר צפויה המשטרה להביאו בפני בית המשפט.

(קרדיט תמונה ראשית: דוברות המשטרה)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.