צור עימנו קשר

חדשות

החשד: התפרצות, גניבה ותקיפה של תושבים במושב עזריקם

כתב אישום הוגש היום (שלישי) בצהריים באמצעות חטיבת התביעות המשטרתית נגד שוהה בלתי חוקי שנתפס "על חם" על ידי דרי הבית אליו פרץ במושב עזריקם. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עצרו את החשוד, שהועבר לחקירה ומעצרו הוארך במהלך השבוע

פורסם

בתאריך

שוהה בלתי חוקי, תושב אדנה כבן 40, נעצר על ידי שוטרים בתאריך 17.10 לאחר שנתפס על ידי תושבי היישוב עזריקם שלביתם פרץ החשוד כשהוא עוטה על פניו כובע גרב ועל ידיו כפפות. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בקריית מלאכי, שם מסר גרסתו וטען כי רצה רק מים להרוות צימאונו. לאחר שמעצרו הוארך בבית המשפט על ידי חוקרי המשטרה, היום הגישה חטיבת תביעות לכיש כתב אישום כנגד החשוד בגין כניסה לישראל שלא כחוק, התפרצות, גניבה ותקיפה.

על פי החשד, הנאשם התפרץ בשעות הערב לבית ביישוב כשפניו כאמור מוסתרות, ונטל מהמקום שני תיקים. בעל הבית שישב במרפסת ביתו הבחין בחשוד והחל במרדף אחר החשוד שנמלט מפניו עד שהצליח לתפוס אותו. בני משפחה נוספים, ששהו באזור, הגיעו וסייעו לתושב המושב לעכב את החשוד שהתנגד לכך. בנוסף, החשוד שהיה ברשותו תרסיס פלפל, החל מתיז ממנו על תושבי המקום ככל הנראה במטרה להשתחרר מהם ולהימלט בשנית. שוטרים שהוזעקו למקום ביצעו את מעצרו של החשוד והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

(התמונה באדיבות דוברות המשטרה)

(התמונה באדיבות דוברות המשטרה)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.