צור עימנו קשר

חינוך

החממה של ילדי חב"ד

מספר תושבי השכונה החרדית התלוננו השבוע על אוזלת ידה של העירייה בכל הקשור למיזוג אולם הספורט השכונתי- המשמש את תלמידי בתי הספר בשיעורי הספורט ובחוגים השונים. העירייה בתגובה: "פורסם מכרז להתקנת מזגנים באולם הספורט"

פורסם

בתאריך

הורים לתלמידי בתי הספר בשכונת חב"ד פנו השבוע למערכת "המקור" וטענו כי אולם הספורט המשמש את ילדיהם מהווה "סכנת חיים של ממש".
לטענת ההורים, אולם הפיס משמש את תלמידי בתי הספר בשכונה בשיעורי הספורט במהלך היום, וכן מהווה בית למגוון החוגים הנערכים בו לאחר הלימודים.

ההורים סיפרו כי מדובר באולם מוזנח, ללא פתחי אוורור ונטול מזגנים, מה שהופך את השהייה בו לבלתי אפשרית עקב חום כבד וריחות לא נעימים, בעיקר בשיעורי הספורט של התלמידים.
עוד הוסיף אחד ההורים כי לאחרונה אף בוטל אחד החוגים שתוכנן להיערך באולם- זאת בשל עומס החום הכבד והעובדה שאין בו מיזוג אוויר, "הילדים שלנו מתאמנים שם במהלך היום והחום הכבד גורם להם להתייבש, גם אם זה לא נראה לעין", סיפרה השבוע אחת האימהות, שהוסיפה, "מדובר בסכנת חיים של ממש. אין שם אוויר, אנשים מזיעים, נושמים אחד על השני והמקום מלא בחיידקים. כרגע מזג האוויר נוח, אבל בחודשי הקיץ זה פשוט סכנה".

לטענתם של הורים נוספים, כבר לפני מספר שנים הם פנו לעירייה בתקווה שזו תדאג לייצר פתחי אוורור או לחילופין תתקין מזגנים באולם הספורט, אולם לצערם ולמרות הבטחות חוזרות- בקשתם נפלה על אוזניים ערלות, "כבר בתחילת השנה פנינו לסגן ראש העירייה שטיינר. הובטח לנו שידאגו להתקין מזגן אחרי החגים, אך עד כה לא נעשה דבר".

למרות האכזבה, פנו ההורים לסגן ראש העירייה ונציג השכונה במועצה גם בשבוע שעבר- אולם זה טרם חזר אליהם עם תשובה בנושא: "כנראה שעד שלא יקרה משהו לא יעשו כלום. נבחרי הציבור מתעסקים בפרחים ובכיכרות אבל שוכחים מי שם אותם במקום בו הם נמצאים. חבל מאוד שכך זה נראה", הוסיפה אמא נוספת.

מעיריית קריית מלאכי נמסר בתגובה: "מזגנים רבים הותקנו באולמי הספורט השונים בעיר. לעצם העניין פורסם מכרז חדש למזגנים וגם באולם הספורט בחב"ד הם יותקנו".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.