צור עימנו קשר

חדשות

החליפו תפקידים

שבת של כדורגל בסינטטי: דווקא אחרי משחק טוב וניצחון של קבוצת נערים ב', עלתה לשחק הקבוצה הבכירה יותר במחלקה, נערים א', ורשמה תיקו מאכזב מול חורה, האחרונה בטבלה. בכדורסל: הפועל באר טוביה תפתח את הסיבוב השני

פורסם

בתאריך

ביום שבת האחרון לבש המגרש הסינטטי בעיר חג, כאשר לא פחות מ-4 משחקים נערכו בו בזה אחר זה, ויצרו שבת עמוסה בכדורגל. שניים מהארבעה היו של קבוצות מחלקת הנוער של מכבי קריית מלאכי ואילו השניים האחרים של גן יבנה.

בנוגע למועדון המקומי, ראשונה עלתה לשחק קבוצת נערים ב' של יוני פרץ, שאירחה את בני אילת מהצמרת למשחק קשה במיוחד. כבר בדקה ה-6 הפתיע דולב גואטה את שחקני האורחת כשכבש את שערו הראשון העונה, והעלה את מלאכי ליתרון 1-0 מוקדם. לא חלפו 9 דקות והאורחים השוו, משער בדקה ה-15 של רון מלכה. למרות השוויון מלאכי לא נרתעה, ופנדל של דוד טל בדקהה-69 קבע את תוצאת המשחק המפתיעה: 2-1 למלאכי וניצחון ליגה ראשון מזה למעלה מחודש. ברביעי הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל מרחבים, בניסיון להשיג ניצחון שני ברציפות.

נערים א', הקבוצה המצליחה יותר והבוגרת יותר במחלקה, עלתה לשחק מיד לאחר משחקה המצוין של האחות מהמחלקה, ואירחה את מכבי חורה למשחק בין השנייה לשישית בטבלה . לא פחות משישה שערים, חוויות כדורגל בעיקר לצופים, נכבשו במשחק הפורה, שלושה מהם לכל קבוצה. מתן טדסה העלה את מלאכי ליתרון, חורה הפכה ל-3-1 מדהים אך טדסה בפנדל (השלים צמד) ומשה איילה בדקה האחרונה השאירו בקריית מלאכי לפחות נקודה. מלאכי אגב, פספסה הזדמנות להיצמד שוב למוליכה, לאחר שזו, מכבי באר שבע, הפסידה לעירוני קריית גת. בשבת יארחו נערים א' את הפועל ערד, למשחק נוסף מול קבוצת תחתית, בניסיון לחזור אל מסלול הניצחונות.

>>> כדורסל. הפועל באר טוביה תפתח ביום ראשון הקרוב את הסיבוב השני בליגה, כשתארח את השלישית, מכבי פתח תקווה. ביום ראשון האחרון חזרה הקבוצה לאימונים סדירים לאחר פגרה קצרה, ואף ערכה ארוחת גיבוש קבוצתית רגע לפני פתיחת הסיבוב.

>>> בית הדין של ההתאחדות לכדורגל פסק אתמול (רביעי( עונשים כבדים על המועדון המקומי ושניים ממאמניו. הראשון היה מאמן קבוצת נערים ב', יוני פרץ, שעמד לדין בעקבות אירועי המשחק מול שער הנגב בשבוע שעבר. פרץ נקנס ב-500 שקלים והורחק לשלושה משחקים בפועל, שתי הקבוצות, מלאכי ושער הנגב, נקנסו ב-1500 שקלים כל אחת.

העונש השני הוטל על מאמן קבוצת הבוגרים, שוקי ממו, שהורחק במשחק הליגה האחרון מול שעריים וספג קנס של 750 שקלים מהדיין. בנוסף, ספג ממו הרחקה של משחק אחד על תנאי.

לחץ להמשך קריאה