צור עימנו קשר

בחירות 2018

הזדמנות אחת בחיים

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: סא"ל (במיל') חיים ויצמן, המועמד היחידי שינסה לקרוא תיגר על כיסא ראש העירייה, מבטיח מנהיגות מובילה ומאחדת וקורא לציבור להצביע עבור השינוי והתקווה. בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

אחדות. בפעם הראשונה מאז הוקמה קריית מלאכי יש קונצנזוס סביב מועמד אחד המבקש ליצור מנהיגות מובילה ולאחד את הקרעים שהותירו אחרים בעיר. הקבוצה הגדולה שכוללת את הליכוד, צעירים2018, אנשי הקהילה האתיופית, חיים שטיינר, הרב רפאל בלחייב, ועוד אלפי תושבים שרוצים משהו אחר יכולים לחולל את השינוי בהינף פתק אחד בקלפי. אסור לתת לזה לחמוק.

מנהיגות. ראש העיר צריך להוביל את העיר קדימה, עם תוכניות וחזון, עם יכולת לקבל החלטות קשות. מי שבורח ממנהיגות מחכה שהכל יעבור מעליו, אבל זה לא עובד ככה בניהול עיר. מדובר בגורלם של עשרות אלפי אנשים שתולים עיניהם בשלטון המקומי שלהם, שאמור לתת להם תמורה מלאה לכסף שלהם. האם מישהו יכול להגיד שקיבל תמורה לכסף שלו? אף אחד.

ניהול וחזון. מה אתם יודעים על המקום שאליו העיר הזו הולכת? איזה תוכניות יש לאנשים המנהלים אותה עבורכם? עבור הילדים שלכם? עבור הנכדים? כל יום שאנחנו קמים בבוקר יש לנו סדר יום קבוע, איך זה שלעירייה שלנו אין כזה? הלנצח נחיה מהיד לפה, נהיה תלויים בחסדים של אריה דרעי או פוליטיקאי אחר שיבוא לגזור קופון וללכת, במקום לדרוש ולקבל את מה שמגיע לנו?

תאגיד. איך להנהלת העירייה לא רעדה היד כאשר החליטה לאשר את הקמת התאגיד, שהפיל על התושבים עוד מאות שקלים בחודש? ואם זה לא הספיק, בילף ראש העירייה באשר לניתוב הכסף שנחסך לכאורה, וטען שהופנה לילדים שלנו בזמן שהדברים לא נכונים. כשהתבקש להגיב לבלוף, בחר לנפנף את השואלים. שקיפות? אמינות? לא מגיע לנו?

אמונה. אם לא תאמינו שאפשר לשנות כאן, שום דבר לא ישתנה. אסור לתת לאדישות לנצח, אסור לתת לאחרים לקבוע מה יהיה גורל העיר הזו בזמן שיש לכולנו את הכוח לשנות.

אמינות. תגידו, לא מגיע לנו ראש עירייה שמדבר אמת?

ב-30.10. אסור להישאר בבית. יוצאים לקלפי, מצביעים עבור תקווה, עבור שינוי, עבורכם, עבור הילדים שלכם, עבור הנכבדים, עבור קריית מלאכי: חיים ויצמן לראשות העיר בפתק הצהוב, "גד" למועצת העיר בפתק הלבן.

 

לחץ להמשך קריאה
4 תגובות

4 Comments

 1. מהקהילה האתיופית

  27/10/2018 ב 21:48

  רק ללו זוהר!
  חכו מחר הפתעה גדולה… חיים ויצמן יקרוס על הריצפה כשהוא יראה אותה!!!

 2. ללו תפנה את הכיסא לחיים וייצמן

  27/10/2018 ב 19:07

  יום שלישימהפך אני וכל משפחתי שכניי ומכריי בוחרים חיים וייצמן לראשות העיר גם השכנים שלי עם שלט ללו אבל בקלפי חיים וייצמן נמאס מהשלטון הזה הפכתה את העער לעיר רווחה לא ייתכן שרק 19% משלמים ארנונה לא ייתכן שרק הנראות החיצונית מעניינת אותך אבל מה קורה בתוך הכל גועש זועק ומדמם יום ג נתחשבן איתך

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  27/10/2018 ב 18:55

  אני ומשפחתי איתך! למרות שעל הבית שלנו יש שלט של ללו…

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  27/10/2018 ב 18:53

  ללו זהר יפסיד את הבחירות וכל הסיבות נמצאות סביבו.הכל מבבר אזולאי דרך יוסי סולימני וכלא במוטי מלכה.נוסיף על זה את מצב העיר ונראותה.ומעל כל זה המגיבים שלו בפייס לא משאירים מקום להתלבטות אליהו ללו זהר צריך לסיים את תפקידו ביחד עם כל צבא המאיימים שלו.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.