צור עימנו קשר

חינוך

הורים בגן ורדים: "הגן במצב קטסטרופלי"

הורים לילדים בגן ורדים פנו הבוקר (שני) במכתב אל לשכת ראש העירייה וטענו כי חצר הגן לא ראוי לשמש את ילדיהם. "בכל גן יש היום חצר עם דשא סינטטי. אצלנו יש חצר חולית, כך שיום אחד של גשמים יהפוך אותה לבוצית וישבית אותה לשבוע שלם. לפני קמפיינים והרמות כוסית, ראוי לטפל בכל גני הילדים ולא רק בחלקם", אמר אחד ההורים. מהעירייה טרם נמסרה תגובה

פורסם

בתאריך

ימים ספורים לפני פתיחתה של שנת הלימודים תשע"ט, ובצל שיפוצי 19 הגנים עליהם הצהירה העירייה כבר בחודש שעבר, פנו הבוקר (שני) הורים לילדים בגן ורדים אל לשכת ראש העירייה וטענו כי הגן של ילדיהם נמצא במצב קטסטרופלי, "הגן אינו יכול לשמש כגן ילדים. אנחנו נמצאים בפתחה של שנה חדשה ומן הראוי היה לסיים את הכנת הגן בימים אלה, עוד לפני המפגש של הצוות עם הילדים וההורים", נכתב במכתב, "נודה לטיפול הממונים באופן מיידי על מנת לדאוג לרווחת הילדים", סיכמו שם.

מדובר למעשה בגן של הגננת אליס איפרגן, השוכן בשכונת ויצמן בעיר. לטענת ההורים, פנים הגן נמצא במצב טוב יחסית, אך החצר, שאמורה לשמש את הילדים משך שעות ארוכות במהלך היום- כלל איננה ראויה, בלשון המעטה. "בכל גן ראוי יש היום חצר עם דשא סינטטי. אנחנו לפני עונת החורף, ויום אחד של גשמים ייאלץ את הילדים להישאר בתוך הגן למשך שבוע בגלל הבוץ שיצטבר בחצר. בנוסף כל הלבנות של שביל הגישה לגן עקומות והביוב של הבניין הסמוך גורם להמון לכלוך וזוהמה. אני חושב שמן הראוי שלפני כל הקמפיינים והרמות הכוסית ידאגו לפתוח את השנה כראוי בכל גני הילדים בעיר- ולא רק בחלקם", אמר אחד ההורים.

מהעירייה טרם נמסרה תגובה.

השטח הסמוך לגן | צילום: המקור

שביל הגישה לגן | צילום: המקור

חצר הגן. "בכל גן ראוי יש דשא סינטטי" | צילום: המקור

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. לא מצביעים ללו!

    27/08/2018 ב 08:56

    זה מה שקורה שמועמד מסוים חושב שיש ציבור שנמצא בכיס שלו

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.