צור עימנו קשר

באר טוביה

האיום הוסר

פרויקט "נוער שוחר מדע", הפועל מטעם 'מכון ויצמן' בתיכון באר טוביה, ימשיך לפעול כרגיל לאחר שהמועצה אישרה את העברת התשלום עבורו

פורסם

בתאריך

האיום על ביטול פרויקט המחוננים ״נוער שוחר מדע״, הפועל בתיכון באר טוביה בשיתוף 'מכון ויצמן' ברחובות, הוסר השבוע לאחר שהמועצה העבירה את התשלום וקטעה את הסחבת בהעברת הכספים למכון.
כזכור, כבר לפני כשלושה שבועות פרסמנו כאן ב"המקור" על כך שהמכון היוקרתי מאיים לבטל את פרויקט המחוננים עקב אי העברת כספים מהמועצה. בין השאר צויין כי גורמים בבאר טוביה לא אהבו את ההתקשרות מול מכון ויצמן, ודאגו להקשות על מנהל התיכון רוני ארז בהמשך מימוש התוכנית.
אלא שלפני ימים אחדים החליטה ועדת השלושה של המועצה לאשר את ההתקשרות המחודשת בין התיכון לבין מכון ויצמן, ולהעביר סכום של 79,200 שקלים למכון דוידסון- הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע.
גורמים במועצה הביעו פליאה על התזמון המוזר בה התכנסה ועדת השלושה של המועצה לאשר את התשלום עבור פרויקט ״נוער שוחר מדע״, זאת בסמיכות להעברת מכתב השימוע שכתב מנהל התיכון רוני ארז לראש המועצה קובי אביבי בנוגע למנהלנית של התיכון רוית גלאם.
אגב, בבית הספר שקלו לבקש מההורים תשלום של 1,000 שקל עבור כל ילד- במטרה למנוע את ביטול הפרויקט במקרה שהמועצה לא תעביר את הכסף.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.