צור עימנו קשר

חדשות

דיירי שכונת שבזי מתלוננים: חיים בהזנחה קשה

זוהמה בכל פינה, פסולת תעשייתית ופיצוץ מים שלא מטופל במשך שלושה ימים. כך נראית שכונת שבזי בעיר. הדיירים זועמים: "אף אחד לא שם עלינו"

פורסם

בתאריך

שכונת שבזי נחשבת לשכונה איכותית. יש בה בתים צמודי קרקע רחבי ידיים, והפסטורליה בולטת בה. אלא שהדיירים המתגוררים בשכונה נאלצים להתמודד עם מפגעים שאינם מטופלים במשך זמן רב, וזאת למרות פניות חוזרות ונשנות לעירייה ולתאגיד המים. מסיור שערכנו במקום עולה תמונה של הזנחה קשה: פסולת תעשייתית זרוקה בצידי הדרך, השבילים שבורים ומשובשים, לכלוך רב נמצא בכל פינה ופיצוץ מים גורם לבזבוז של אלפי קובים במשך ימים ארוכים – בלי שהדבר מטופל.
הדיירים מדברים על ייאוש. "התלוננו לעירייה אינספור פעמים, אבל פשוט לא שמים עלינו", אמר אחד מהם. "פנינו אפילו לראש העיר אבל אין יחס פשוט. יש פה פיצוץ במשך שלושה ימים ואף אחד לא בא לטפל לפחות בזה. לא חבל על כל המים האלו? בסוף מי שמשלם על זה את המחיר הם התושבים שנאלצים לשלם צריכה משותפת. עצוב שלאף אחד לא אכפת".

מהעירייה נמסר בתגובה: "נושא הפסולת יטופל בהקדם. באשר לפיצוץ המים, הרי שהתלונה הועברה ישירות מהמוקד העירוני אל תאגיד המים, שם מטפלים בבעיה"

שכונת שבזי ביום

ושכונת שבזי בלילה

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  22/08/2018 ב 15:25

  הפנים האמיתיות של העיר .ולא כניסת העיר שנמצאת בשיפוצים מאז שראש העיר צעק לאישתו. "ניצחתי ,תודה לבורא עול ם,ישתבח שמו לעולי עד"

  • יעל סימן טוב

   26/08/2018 ב 10:54

   אני אישית דיברתי עם ראש העיר, הבטיח לי לערוך סיור יחד איתי כדי להתרשם וטרם הגיע. יש לציין כי מי שמגיע להתארח אצלנו המום מהעזובה והלכלוך במקום. חבל שרק חוצות העיר מטופלים ונקיים.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.