צור עימנו קשר

בחירות 2018

דוד גלעם ויוסי סמדג'ה חוברים לזוהר

ערב גדוש במערכת הפוליטית בקריית מלאכי: אחרי ההודעה על הצטרפותו של סגן ראש העירייה חיים שטיינר לרשימתו של סא"ל (במיל') חיים ויצמן- מתייצבים דוד גלעם ויוסי סמדג'ה לצידו של ראש העירייה אליהו זוהר ומביעים בו תמיכה פומבית. "גאה בכך שהם בחרו להצטרף לכוחותינו", אמר זוהר

פורסם

בתאריך

דוד גלעם ויוסי סמדג'ה, שהתמודדו בבחירות האחרונות תחת רשימת "קריית מלאכי" אחרת וניסו לקרוא תיגר על בחירתו של אליהו זוהר לראשות העירייה, הודיעו הערב (חמישי) על תמיכה בו לקדנציה שנייה ברציפות.
סא"ל במיל' גלעם, חבר המועצה הוותיק, כיהן בתפקידים רבי משמעות כיו"ר איגוד ערים לכיבוי אש אשקלון והנגב, ומ"מ ראש העיר. בהודעה מטעמו של זהר, ציין ראש העירייה כי 'אחרי שנים רבות של עשייה רבה ומועילה למען קריית מלאכי- מאות מתושבי העיר מעריכים את גלעם ובחרו בו להיות נציג הציבור שלהם. עכשיו הוא איתנו".
יחד עם גלעם, מצטרף גם מי שהיה מספר 2 שלו בבחירות 2013, יוסי סמדג'ה, שעתיד להוביל את תחום הצעירים לאחר הבחירות. סמדג'ה (37), נשוי ואב ל-2, ממקימי קבוצת צעירי קריית מלאכי והיה אחד ממובילי המאבק החברתי נגד הקמת תחנת הכח. בכוונת סמדג'ה לתגבר את תקציבי מרכז הצעירים ולשלב צעירים בוועדות השונות בעיר.
בתגובה להודעות התמיכה בו אמר זוהר כי הדבר החשוב ביותר שהוא מוצא בסמדג'ה היא עובדת היותו איש צוות בכיר במד"א. "מדובר באדם המציל חיי ילדים, קשישים, נשים וגברים, חילונים, דתיים וחרדים, ללא שום הבדל דת מין וגזע", אמר זוהר, שהוסיף כי "סמדג'ה נטל חלק גדול בהכנסת טיפול נמרץ לקריית מלאכי. מה שהוא עושה כחובש בארגון, ללא משוא פנים, הוא יביא כעת לחזית העשייה הציבורית. אני גאה בכך שהוא בחר להצטרף לכוחותינו".
אגב, לסמדג'ה מייעד זוהר תפקיד בהקמת מרכז מיון קדמי בעיר- מיזם שבעירייה הודיעו כי החלו לקדמו.

זוהר וסמדג'ה. תמיכה פומבית

לחץ להמשך קריאה
5 תגובות

5 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  28/09/2018 ב 10:14

  דוד לך יש להגיד ."זקנתך מביישת את צעירותך " לוחם.מפקד.מנהיג. שהפך עם השנים לכלי בשרות שלטון הפחד. תתבייש לך.

 2. שי

  27/09/2018 ב 20:44

  חיים שטיינר טרף תקלפים וכנראה חיים ויצמן יהיה ראש העיר הבא

 3. תומך של דוד בעבר

  27/09/2018 ב 20:32

  גלעם הוא בדיחה יחד עם אפריים משעל נוספו לללו 4 קולות

 4. נשארו לגלעם תומכים?

  27/09/2018 ב 20:25

  יכול להיות שאשתו והבנות יצביעו לללו. רגע,בעצם לבנות אין זכות לבחור פה
  7 קולות בלחץ

  • אבי

   28/09/2018 ב 00:15

   לא כי לנקרי….

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.