צור עימנו קשר

חדשות

גן מטונף

תושבים בשכונת גבעת הסביונים מתלוננים: הורים לילדים מבקרים בגן השעשועים החדש ומשאירים אחריהם לכלוך

פורסם

בתאריך

תושבי שכונת "גבעת הסביונים" זכו לחנוך לפני מספר שבועות את פארק השעשועים החדש שנבנה בחלקו הצפוני של הטיילת, אך נאלצים כעת להתמודד עם השלכותיו.

כזכור, בחודשים האחרונים מבצעת העירייה עבודות פיתוח והקמה של הטיילת החדשה בסמוך לשכונה החדשה. אלא שכעת, עם הקמת גן השעשועים החדש, מפנים תושבי השכונה אצבע מאשימה כלפי המבקרים במקום ומלינים על זיהומו והשחתתו של הפארק- שבועות ספורים לאחר שנחנך, "חלק מההורים מגיעים לכאן עם הילדים, זורקים טיטולים על הדשא והורסים את המקום", סיפר השבוע תושב השכונה, שטען כי האחריות צריכה להיות מוטלת על המבוגרים עצמם, "אין מה לבוא לעירייה בטענות. התלונות צריכות להיות מופנות אך ורק כלפי ההורים. איזה חינוך וערכים אתה נותן לילד שלך שאתה משאיר אחריך שקיות אוכל זרוקות, בגדים ולכלוך? הקימו כאן מקום בשביל לעשות כיף לילדים שלנו ולתושבי העיר. סוף-סוף יש פארק שאפשר ליהנות ממנו, אז למה להרוס אותו עם דברים כאלה?".

בשיחה עם מערכת "המקור" טען תושב אחר, הנמנה עם אנשי הוועד של השכונה, כי הוא מצפה מהעירייה לדאוג לפיקוח במהלך היום במקום, "העירייה והעומד בראשה עשו פה דבר יפה שהרבה שנים לא נראה כמותו בעיר. אני מצפה מהם להעביר דרישה אל מחלקת הפיקוח לבוא ולחלק דוחות לאנשים שמלכלכים את גן השעשועים, וכן לרשת את המקום במצלמות כפי שסוכם. כנראה שאנשים מבינים איך להתנהג רק כאשר פוגעים להם בכיס", סיכם.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. ארנון אטשגה

    04/06/2018 ב 13:24

    כודם כל פחים בצדדים שנית מצלמות מי שיתפס 1000 ש״ח קנס מידי ולפרסם את המלכלכים כל הכבוד לראש העיר שתפו פעולה איתו. למען קריה יפפיה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.