צור עימנו קשר

פוליטיקה

"בשלב הזה נראה שראש העירייה אינו מעוניין בשותפות שלנו"

חבר המועצה הטרי אליאור עמר עדכן את חברי הסיעה והפעילים המרכזיים באשר להתפתחויות האחרונות במשא ומתן המקרטע בנוגע לכניסה לקואליציה, וציין כי החלטה רשמית שלו ושל מירי דדון-סעדה תתקבל בימים הקרובים. "מטרתנו להיות במרכז העשייה, אך כל הניסיונות האקטיביים ליצור קשר עם ראש העירייה לא צלחו לצערי", אמר עמר. אם לא יקרה משהו יוצא דופן- עמר צפוי להתמנות ליו"ר האופוזיציה באופן רשמי כבר בשבוע הבא

פורסם

בתאריך

האם אליאור עמר ומירי דדון סעדה, חברי המועצה החדשים מטעם סיעת צעירים2018- הסיעה השלישית בגודלה במועצת העיר, בדרך לאופוזיציה? עושה רושם שכן.

בהודעת וואטצאפ ששיגר אמש (ראשון)יו"ר הסיעה עמר לפעילים המרכזיים, מצא לנכון חבר המועצה הטרי לעדכן את השותפים במצב העניינים הנוכחי בכל הקשור למשא ומתן המתנהל בעצלתיים באשר לכניסה לקואליציה שלו ושל שותפתו, מירי דדון-סעדה, וציין בפניהם כי נבחרי סיעת הצעירים, שקיבלה כזכור 1551 קולות מהציבור- טרם קיבלה פנייה רשמית להצטרף לקואליציה. זאת, ציין עמר, "למרות שהעברנו מסרים בכל דרך אפשרית בעניין כי היינו רוצים בכך, כי בסוף מטרתנו להיות במרכז העשייה- במקום בו נוכל לעשות הכי הרבה לטובת הציבור (בתנאי שהיו מקבלים את התנאים שלנו)".

עוד חשף עמר כי "נעשו גם מצידי וגם מצד מירי ניסיונות אקטיביים ליצור קשר עם ראש העירייה, אולם כל הניסיונות האלו לא צלחו לצערי. בשלב הזה נראה שראש העירייה אינו מעוניין בשותפות שלנו איתו ועל כן אני מעריך שפנינו לאופוזיציה, שם נקבל את תפקיד יו"ר האופוזיציה שטומן בחובו יתרונות, אף שעדיין מדובר באופוזיציה שסמכויותיה מוגבלות. מעריך שהחלטה רשמית וסופית בנושא תתקבל בימים הקרובים ממש. אמשיך לעדכן ככל שנדרש", סיכם.

כזכור, ראש העירייה זוהר הקים צוות מו"מ קואליציוני מתוך מטרה "להקים קואליציה מקיר לקיר", בו היו חברים בין היתר בבר אזולאי, שמעון חזן, יעקב טלה, יוסי סולימני וד"ר יוסי גבאי. הרכב הצוות גרר ביקורת במערכת הפוליטית בטענה כי מדובר במספר גדול מידי של חברים בו, וכן בטענה כי חלק מחבריו אינם באים למו"מ בידיים נקיות. כך למשל יעקב טלה נחשב ליריבו של שי סיום, ואילו יוסי סולימני נחשב ליריבו של אליאור עמר. יתרה מכך, זוהר מחשיב את עמר כדמות שהובילה את הביקורת נגדו בקדנציה החולפת עוד בהיותו עורך ראשי של עיתון "המקור", וכמי שהוביל את מהלך התמיכה בחיים ויצמן במה שאיים על המשך שלטונו של ראש העיר המכהן. עם זאת, סביר להניח כי זוהר שמע לדעת יועציו, שטענו בפניו כי סגירת הדלת באופן חד צדדי בפני חברי המועצה שלא תמכו בו אינה נראית טוב מבחינה ציבורית, ונעתר להקמת צוות שיבחן את האפשרות לצרף את עמר. נוסף לכך, הנחה זוהר את ראשי לשכתו ליצור קשר עם חברי המועצה החדשה ולנסות לתאם איתם מועד לקיומן של שיחות מול הצוות שהקים.

מסביבתו של ראש העירייה נמסר כי הם עשו את המוטל עליהם על מנת לנסות ולצרף את עמר ואת דדון-סעדה לקואליציה- אולם ניסיונותיהם להשיגם על מנת לקיים ישיבה ראשונית שתבחן את האפשרות להמשיך במו"מ "רציני ואמיתי" בין הצדדים עלו בתוהו.

לחץ להמשך קריאה
12 תגובות

12 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/11/2018 ב 09:13

  ליאור בקואליציה יושבים זאבים מושחתים ורעבים.לך לאופוזיציה ועשה את שליחותך הציבורית כפי שמצפים מימך למעלה מ1600 הבוחרים שלך.קבוצת הזאבים מתכננת להעביר לחברי הלהקה המון כסף ציבורי.מתפקידך לשמור על כספי הציבור כפי שדורש מימך תפקידך ושליחותך הציבורית.

 2. המונעליזה

  20/11/2018 ב 09:09

  גם באופוזיציה אפשר לעשות ואתה מסודל!! תן להם בראש!!

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  20/11/2018 ב 00:46

  חחחחח איזה רציני ואמיתי ללו אומר על ליאור ושלומי שהם בוגדים שרוצים לקחת לו את המקום אז על ריזה מומ אתם מדברים מצחיקים

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  19/11/2018 ב 17:18

  אני בהלם משיקול דעתו של ראש העיר!
  מכרו את כולנו !!
  טעות שבחרנו בך חשבנו שתירצה את טובת הציבור ולא את טובת שותפייך

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  19/11/2018 ב 16:01

  בקרוב יחשפו מספר פרשיות עם חשש לכאורה לשחיתות שלטונית שהיו בחמש שנים האחרונות.בחלקם של הפרשיות התגלו נגיעות של בכירים בנבחרי העירייה.פרשת הצוללות נוסח קרית מלאכי ואל תאמינו למי שיטען בפניכם כי הוא לא ידע על עיסוקם של מקורביו.

 6. רני

  19/11/2018 ב 14:44

  אליאור סומכים עליך
  מקומו של ללו בכלבוש

 7. תזכרו את היום הזה...

  19/11/2018 ב 14:44

  טעות חייו של ללו. אליאור, צא לדרך!!!

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  19/11/2018 ב 13:58

  ללו תולה אותך על החבל להתייבש חמש שנים עוד חמש שנים תבוא לציבור ותגיד לא עשיתי כלום חמש שנים תבחרו בי שוב חחחחח

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  19/11/2018 ב 13:22

  הכל לצערנו אינטרס
  חלק מההסכם של ראש העיר עם החברים החדשים ישנים שלו היה שלא להכניס את אליאור
  לא באמת אכפת להם מהעיר
  שנאת חינם
  וחוסר אהבה למקום ולתושבים
  עכשיו יש לי על מה להתבייש במקום!

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  19/11/2018 ב 10:19

  אליאור סומכים עליך בתור אופוזיציה. אתה יודע לעשות את העבודה הכי טוב.

 11. ליאור תישאר בחוץ

  19/11/2018 ב 09:46

  ראש העיר חושב שהוא יכול לעבוד על הציבור עם סיפורי פוגי אבל על אף אחד זה לא עובד
  תישאר בחוץ ותשב להם על העורק הראשי

 12. אחת שיודעת

  19/11/2018 ב 09:34

  בולשיטטט!!
  זה היה צפוי מלכתחילה אין מצב ללו היה שם את אליאור בקואליציה הוא מפחד ממנו הוא היחיד שיכול לגבור עליו

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.