צור עימנו קשר

בחירות 2018

ברכה מהרב הראשי

סגן ראש העיר ויו"ר ש"ס בקרית מלאכי, מישל טפירו, הגיע ביום שישי האחרון למעונו של הראשון לציון, הרב הראשי לישראל הרה"ג יצחק יוסף שליט"א, על מנת לקבל את ברכתו. "הרגשה מצויינת. יוצאים לדרך עם כוחות מחודשים", אמר טפירו

פורסם

בתאריך

ההכנות לקראת בחירות 2018 לא פוסחות גם על מי שלכאורה מקומו מובטח במועצת העיר: סגן ראש העירייה, מישל טפירו, הגיע ביום שישי האחרון למעונו של הרב הראשי לישראל, הרב יצחק יוסף שליט"א, וקיבל את ברכתו לרשימת ש"ס בקריית מלאכי לקראת הבחירות הקרובות.

טפירו, שעומד בחודשים האחרונים במרכזה של סערה בעקבות דרישת מספר רבנים מקומיים להדיחו מתפקיד יו"ר סיעת ש"ס המקומית, סיפר לרב הראשי על פתיחת גן הילדים החדש בתלמוד תורה בית יוסף, על תכנון בניית קרית החינוך של תלמוד התורה ועל בניית בית הספר החדש על שמו של אביו, מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל.

מקורביו של טפירו סיפרו השבוע כי הרב יצחק יוסף שמח לשמוע על הפעילות התורנית, והדגישו את "הסיוע האדיר" של משרד הפנים והפריפריה, בראשותו של הרב אריה דרעי, בגובה של כ-200 מיליון שקלים לטובת העיר. "הרב הראשי חיזק את המשך עשייתו של טפירו בקריית מלאכי וברך אותו בהצלחה רבה", אמרו שם.

בימים אלה עמל טפירו על גיבוש רשימת ש"ס לקראת הבחירות הקרובות, כאשר בשלב זה מסתמן כי במקום השני יוצב נציג הכוללים ובני התורה, הרב שאול שטרית. "ההרגשה לקראת קמפיין הבחירות מצויינת. יצאנו לדרך עם כוחות מחודשים", אמר טפירו בשיחה עם "המקור", והוסיף כי הוא סמוך ובטוח שרשימת "מאמינים" (ש"ס וחב"ד) תצליח לשחזר את ההישג מבחירות 2013- העומד על ארבעה מנדטים.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    31/07/2018 ב 12:34

    אדון סגן ראש העיר בשכר מר טפירו.התבלבלת ביד שמאכילה אותך.עם כל הכבוד לראשון לציון.הוא לא מאכיל אותך.מי שמכיל אותך אלה "הראשונים מהקריה" אותם אלה שאתה מחובר להם לצו המסים העירוניים .ועל כן להם אתה צריך לנשק את היד.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.