צור עימנו קשר

באר טוביה

בסימן אחדות ואחווה

'פסטיבל האור' של החנוכה במועצה האזורית באר טוביה הוכתר כהצלחה, ואירח אלפי ילדים ומבוגרים במהלך ימי החג. ראש המועצה קובי אביבי, ממלא מקומו מני מעודי ותושבים נוספים, קיימו במהלך ימי החג אירועי הדלקת נרות עם בני המשפחות השכולות. "המשפחות יצאו מחובקות ומחויכות, ולנו נותר לאחל להם שפע של אור", אמרו במועצה

פורסם

בתאריך

אלפי תושבי המועצה האזורית באר טוביה נהנו במהלך חג החנוכה מעשרות אירועים מיוחדים לכבוד החג, שנערכו במסגרת 'פסטיבל האור'- שהופק בסבסוד המועצה.
אירועי הפסטיבל החלו ביום רביעי שעבר, נר רביעי של חנוכה, והתקיימו בקריית החינוך של המועצה האזורית. במסגרתו, נהנו התושבים ממופעים שונים לגיל הרך עם 'מימי ויויו', הופעות לבני הנוער עם אנה זק, ליזה וסמוליקין והופעות לכל המשפחה עם 'הקרקס מת מצחוק', 'ספר הג'ונגל', 'אושרית מטיילת בארץ ישראל'.
במהלך ימי הפסטיבל, שנערך מדי שנה ביוזמת המועצה ובשיתוף משרד התרבות, נהנו הילדים גם מדמויות שונות שקיבלו את פניהם ברחבת קריית החינוך, מיהודה המכבי ועד סביבונים ולהטוטנים. כמו כן, הוצבו במקום פינות יצירה לטובת הילדים. במחלקת התרבות ציינו כי גם בני הגיל השלישי של המועצה לא הוזנחו במהלך חגיגות החנוכה, ונהנו ממופע 'יחפים- שירי ארץ ישראל' שלווה בחלוקת סופגניות לתושבי המועצה.
במוצאי השבת הדליקו אנשי המועצה, בראשות ראש המועצה קובי אביבי, ממלא מקומו מנחם מעודי והרב אביאל עמר נר שביעי של חנוכה יחד עם המשפחות השכולות, באירוע מרגש ומיוחד שהתקיים בשיתוף מחלקת התרבות וסניף יד לבנים של המועצה, בראשות היו"ר אלי טהר. לאחר ההדלקה התכבדו הנוכחים בכיבוד קל שהוכן מבעוד מועד, ונהנו ממופע סטנד-אפ מצחיק במיוחד של האמנית נויה מנדל. "המשפחות יצאו מחובקות ומחויכות, ולנו נותר לאחל להם שפע של אור", אמרו השבוע בבאר טוביה.
עוד קודם לכן, הדליקו בכירי המועצה ותושבי המושבים נר שני של חנוכה בחורשת הבנים- שהוקמה על מנת לשמר ולהחיות את זכרם של הנופלים בדרך של חיים. "החלטנו השנה להתחיל מסורת חדשה של הדלקת נרות בחורשת הבנים", אמר מייסד החורשה, שלום פארן. "מי ייתן ואורה של חנוכייה זו שבא ממקום של אחדות ושותפות בין המושבים, בין חילונים לדתיים, יעצים את יופייה של פינה זו למען זיכרון בנינו", הוסיף.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.