צור עימנו קשר

חדשות

נער בן 13 נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בילדה

פורסם

בתאריך

המשטרה הודיעה כי בתום חקירה היא עצרה אמש נער בגיל בר מצווה שביצע מעשים מגונים והכה ילדה קטנה. נשללה האפשרות כי מדובר באונס. מעצרו הוארך עד מחר

משטרת קריית מלאכי עצרה אתמול (שבת) חשוד בביצוע מעשים מגונים ומעשי אלימות באירוע החמור שהתרחש במהלך יום שבת. החשוד, רק בן 13, נעצר, וברגעים אלו הוא נחקר ביחס למעשים בהן נחשד. הוא הובא לבית המשפט להארכת מעצרו, שאכן הוארך עד מחר (שני).

לפי הודעת המשטרה מהבוקר, לאחר בדיקה רפואית ואיסוף מספר עדויות נשלל חשד לכאורה כי האירוע אתמול כלל גם מקרה אונס, כפי שנחשד בתחילה. "חוקרי משטרת ישראל ממשיכים כל העת בחקירת האירוע, חקירה רגישה בשל העובדה כי מדובר בקטינים, וכבר אתמול נעצר חשוד במעשה", נמסר מהמשטרה בהתייחסות קצרה לחקירה.

כזכור, במהלך השבת התעורר חשד לאירוע פלילי חמור בליבו של פארק ציבורי בעיר: בסביבות השעה שלוש בצהריים דווח למוקד המשטרה על ילדה שהתלוננה כי נער ביצע בה לכאורה מעשים מגונים חמורים. עם הדיווח הגיעו למקום כוחות משטרה גדולים וצוותי מז"פ והחלו בבדיקת הזירה ובאיסוף ממצאים בניסיון להגיע לזהותו של החשוד בביצוע המעשים. עד כה מסרה המשטרה פרטים מועטים בלבד על האירוע, וזאת מפאת אופיו והעובדה כי הילדה שהותקפה היא צעירה מתחת לגיל עשר. כבר בתחילה חשדו במשטרה כי גם התוקף עצמו הוא קטין. המשטרה, שקיבלה אינדיקציות לגבי זהותו, ניסתה – וכאמור בהודעת המעצר מהיום גם הצליחה – להגיע אליו באמצעות בחינת מצלמות אבטחה באיזור. הילדה המותקפת נלקחה לבדיקות בבית החולים.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.