צור עימנו קשר

באר טוביה

בית"ר בדרך אלינו?

אחד ממועדוני הכדורגל הגדולים בישראל מתכוון להקים עשרה בתי ספר לכדורגל ברחבי הארץ- אחד מהם לילדי קריית מלאכי ובאר טוביה. המטרה: תרומה לקהילה וחיזוק הקשר עם הפריפרייה

פורסם

בתאריך

מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מעוניין להקים בית ספר לכדורגל בשיתוף המועצה האזורית באר טוביה וקריית מלאכי.

אחת הסיבות בגינה רכש משה חוגג את אחד המועדונים הגדולים בישראל, בית״ר ירושלים, היתה הרצון שלו לתרום לקהילה- ובעיקר לפריפריה הגאוגרפית והחברתית. כבר בימיו הראשונים בבית"ר, הודיע חוגג כי הוא מתכוון להקים בתי ספר לכדורגל בעיירות הפיתוח ובאזורי קו העימות, זאת במטרה לתרום לקהילה ולחבר את המועדון עם קהל האוהדים העצום עם התושבים.

לאחרונה, מינה חוגג את חזי ויטקובסקי, יו"ר הפועל רמת גן וחבר בכיר בהנהלת ההתאחדות לכדורגל בעבר, למנהל פרויקט הקמת בתי ספר לכדורגל של מועדון בית"ר ירושלים, כאשר המטרה הייתה להקים כעשרה בתי ספר כאלה באזור הפריפרייה.

אלא שחוגג לא עסק רק בדיבורים ובתכנונים, אלא עבר לשלב המעשים: שני בתי הספר הראשונים של בית"ר כבר עברו את שלב החתימות, הראשון בבית שמש ואילו השני ביישובי עוטף עזה. אגב, עבור יישובי העוטף מדובר על תחום חדש לחלוטין, שכן עד כניסתה של בית"ר לאזור כמעט ולא הייתה בו פעילות של כדורגל ומגרשים בהתאם.

על מנת להרחיב את הפעילות באזור הדרום, הציעו ראשי בית"ר את הרשויות אשקלון, קריית גת, שדרות ובאר טוביה כאופציות לשיתוף פעולה, כאשר ההחלטה לבחון את הקמת בית הספר בבאר טוביה נובעת מהעובדה שבקריית מלאכי כבר קיים בית ספר לכדורגל- המסונף למרכז אחר: כידוע, הקבוצה הבוגרת של קריית מלאכי משתייכת למרכז מכבי, ומכיוון שלבאר טוביה אין כלל קבוצת כדורגל הוצע שהתוכנית תצא אל הפועל עם המועצה האזורית באר טוביה בשילוב עיריית קריית מלאכי.

ללו זוהר, ראש העירייה ושחקן עבר של בית"ר קריית מלאכי, התלהב מהרעיון ואמר כי מאוד ישמח אם בבית"ר ירושלים יחליטו להקים בית ספר לכדורגל כאן באזור. "אני חושב שהילדים של באר טוביה וקרית מלאכי יכולים לשתף פעולה בבית הספר הזה, כמו שרבים מהילדים משתפים פעולה בחוגים שונים בעיר קריית מלאכי״, אמר זוהר, שציין כי מדובר בכבוד גדול לקריית מלאכי ולבאר טוביה.

מטרת המיזם היא להקים בית ספר לכדורגל שהמותג המתנוסס מעליו הוא סמלו ושמו של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, מה שככל הנראה ימשוך חניכים רבים ויצריך תוכנית עסקית ארוכת טווח בהתאם למיקום בית הספר ולתנאים שתעמיד לטובתו הרשות המקומית.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    09/01/2019 ב 17:54

    זה טוב בהצלחה
    \

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.