צור עימנו קשר

בחירות 2018

בחירות 2018: היריבות עולה מדרגה

תומכיהם של חיים ויצמן ואפרים משעל טוענים כי קמפיין הבחירות של ראש העירייה זוהר מתנהל בניגוד להמלצות היועמ"ש. "איך עובדי עירייה מזמינים תושבים לכנס פוליטי? זה ממש להשתין מהמקפצה". מטה זוהר: "מקפידים לפעול אך ורק על פי חוק"

פורסם

בתאריך

חודשיים ימים בלבד נותרו עד מועד הבחירות המקומיות- והעימותים בין הפעילים והמועמדים השונים כבר מחלחלים מתחת לפני השטח.
גורמים פוליטיים שונים, התומכים במועמדותם של סא"ל חיים ויצמן ואפרים משעל לראשות העירייה, פנו השבוע למערכת "המקור" וטענו כי אנשיו של ראש העירייה אליהו זוהר מנהלים קמפיין דורסני, כלשונם, שלעיתים אף עובר על המלצות היועמ"ש בנוגע לניהול מערכת בחירות כחוק.
"זה שבכנס הבחירות של זוהר נכחו עובדי עירייה זה לא בסדר, אבל זה שהם מזמינים בעצמם תושבים להגיע לכנס פוליטי? זה כבר חצה את כל הגבולות", אמר השבוע גורם פוליטי בעיר התומך במועמדותו של אפרים משעל. גם תומכיו של חיים ויצמן ביקשו להתייחס לנוכחותם של מספר עובדי עירייה בכנס של זוהר, והעלו גם את סוגיית תליית השלטים בעיר, "עצם זה שאנחנו מדברים בעילום שם מלמד עד כמה המצב מורכב. פונים אלינו עובדי עירייה שפשוט לא יכולים לומר 'לא' לתליית שלט של זוהר בביתם. מישהו צריך לעצור את ההפקרות הזו", אמרו והוסיפו, "כל העיר מלאה בשלטים שנתלו בניגוד לחוק מבחינת גודלם ומיקומם. זה ממש להשתין מהמקפצה. מי באמת אוכף את הכללים כאן?".
ממטה הבחירות של אליהו זוהר נמסר: "אנו לא מכירים את הטענות המדוברות ואין לנו שום קשר ואחריות לאירועים שכאלה, אם אכן היו. אנו מקפידים לפעול אך ורק על פי החוק והנהלים".

לחץ להמשך קריאה
8 תגובות

8 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  01/09/2018 ב 13:01

  התגובה מכוונת "לעיתון של שקרנים .זו צריכה להיות רמה גבוהה של טיפשות באם אתה מסתכל על תמונות עכשווית מהשטח .שהובאו לחשיפה בדיוק כפי שנתלו בשטח .ולצעוק ישקרנים רמאים.מי שקרן ורמאי? זה שרואה כבש .ואומר כבש.או זה שרואה זאב ומתעקש לשקר ולהגיד שזה כבש הסובל מרדיפת השוחטים..תהיו אנשים טובים.

 2. רונית יצחק

  31/08/2018 ב 19:45

  מציעה למלינים לשלוח למשרד הפנים תחומה כלפי כל מי דלא מכבד את כללי המשחק!

 3. עיתון של שקרנים!

  31/08/2018 ב 17:18

  כמה צרות עין יש לעם יגועל נפש, אנשי העיתון מושחטים!
  כואב לכם לראות את ראש העיר מצליח למרות הרגליים שמנסים לשים לו
  תמשיכו לקנא לו והוא ימשיך להצליח

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  31/08/2018 ב 16:28

  מה אתם מרימים גבה כשמדובר בעבריינים של ממש.כל מתנדב במשטרה .ואפילו פנסיור של המשטרה מכינים להם כתב אישום על שחיתות שלטונית.ובאשר לאלה שתולים להם שלט על הבית בניגוד לרצונם ואפילו לדעתם.לכו תמצצו לעצמכם.היו כאלה ששמעתי שאמרו."מה נעשה .אתה יודע סבתה שלי מסיונרית של העירייה.ואישתי עושה ציפורניים לאישתו של ראש העיר.והשלישי.רק עכשיו הוא הכניס את אישתי בתור סייעת בגנים.מה אני יכל לעשות?.העיר התמלאה בחופשות "תרתי משמע"

 5. רינה

  31/08/2018 ב 16:11

  איפה המשטרה?? לללו הכל מותר? אפילו לתלות שלטים מחוץ לשער אסור אז עוד מה שהם עושים ותולים לאנשים בכוח ועוד עובדי עירייה כמו ש.ר וא.י לקקנים למיניהם

 6. מושיקו

  31/08/2018 ב 16:09

  למה אף אחד לא מגיש תלונה למשטרה על השלטים זה לא חוקי

 7. יצחק

  31/08/2018 ב 16:08

  גועל נפש הסריחו לנו את הקריה עם השלטים של סופר מריו

 8. אברהם

  31/08/2018 ב 16:07

  בושה וחרפה!!! איפה המשטרה?? איפה הפיקוח?? התלונה ליועץ המשפטי לממשלה כבר יצאה ובקרוב אנשיו של ללו זוהר יתחילו לקפל את כל השלטים. הזעתם לתלות ולעבור על החוק? עכשיו תזיעו שוב ותורידו את כל הזוהמה שעשיתם כאן בקרית מלאכי

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.