צור עימנו קשר

בחירות 2018

בוחרים יושב ראש

44 חברי מועצת הסניף יבחרו ביום שלישי הקרוב את המועמד שיוביל את רשימת הליכוד בבחירות הקרובות למועצת העיר. על קו הזינוק: שלום אלדר, נדב ויצמן, אתי כליפא, שניאור קטש ושלומי זיוי. תמיכתם של אנשי ראש העירייה זוהר עשויה להכריע את ההתמודדות, אך אי הסכמה תוביל למאבק צמוד בין השלושה. כל הפרטים

פורסם

בתאריך

בסניף הליכוד בקריית מלאכי אין רגע דל. חודשיים לאחר הבחירות להנהלת הסניף, בסופן הגיעו הצדדים השונים לסיכום בעזרתה של שרת התרבות והספורט מירי רגב, הרוחות במפלגה שוב סוערות לקראת הפריימריז שייערכו ביום שלישי הקרוב.

במהלך השבועות האחרונים התהפכו היוצרות הלוך ושוב לטובת מי מבין המועמדים לראשות הסיעה, כאשר בשבוע שעבר ספג מחנהו של אתי כליפא את המכה המשמעותית ביותר עם אישור מועמדותו של חבר המועצה שלום אלדר לראשות הסניף.

אלדר, שמועמדותו עמדה לבחינת היועצים המשפטיים של התנועה, המתין בכיליון עיניים לקראת ההודעה על שוב למירוץ על המקום הראשון ברשימה, ומששמע שמועמדותו אושרה בחר להפיץ את הבשורה ברבים.
לא זאת בלבד, הרי שמחנה כליפא-אלוש ספג מהלומה נוספת, עם גריעתו של דוד גלעם מרשימת הבוחרים (44 במספר).

כזכור, כבר בסוף חודש אפריל הביעו אתי אלוש כליפא, נדב ויצמן, שלומי זיוי ושנאור קטש את רצונם להתמודד על תפקיד יו"ר סניף הליכוד בעיר, ולהוביל אותה בבחירות הקרובות.
בתווך, הגיש גם חבר המועצה שלום אלדר בקשה להתמודד, אך זו לא אושרה במיידי בעקבות טענות שונות אודות תקופת אכשרת והצורך בהיותו חבר מפלגה משך 3 שנים בטרם יוכל להתמודד מטעמה בבחירות המקומיות. אלדר מנגד, טען כי מדובר בטעות רישום והצהיר כי הנושא ייפתר- כפי שאכן קרה.

המרוויחה העיקרית מפסילתו של אלדר אמורה הייתה להיות אתי כליפא, שצפויה הייתה לזכות בתמיכתו של ראש העירייה זוהר ואנשיו- אולם כעת נדמה שזו תועבר לאלדר ותקשה מאוד על כליפא מלסיים במקום הראשון בפריימריז.

כליפא כידוע, היא בתו של חבר הסניף הוותיק גבי אלוש, ועל כן היא זוכה לתמיכתו ותמיכת אנשיו- המהווים כרבע מכמות המצביעים.
מנגד, ניצב יו"ר הנהלת הסניף ומי שהעמיד עצמו לבחירה אך טרם החליט אם להישאר במירוץ, נדב ויצמן, שזוכה לתמיכת אנשיו המהווים גם הם כרבע מקולות הבוחרים. עבור ויצמן מדובר במערכת בחירות שניה, זאת לאחר שב-2008 ניסה את כוחו מול ראש העירייה לשעבר מוטי מלכה ונחל כישלון עם 16 אחוזים בלבד מהקולות.

בתחילה שקל ויצמן לתמוך במועמד שלום אלדר, אולם בהמשך החליט להגיש מועמדות לאחר שהבין כי קיים סיכוי שאלדר יצא מהמירוץ. גם המועמדים הנוספים, שניאור קטש ושלומי זיוי, נחשבים לאנשיו של ויצמן והם עשויים לבחור בו להוביל את הרשימה- אם וכאשר יישאר במירוץ.

קיבל את האישור מהמפלגה להתמודד אלדר

בסביבתה של כליפא היו מאוכזבים מהתנהלותו של ויצמן וטענו כי הודעתו על התמודדות בפריימריז היא פגיעה קשה באמון ובהסכם שנכרת בניהם, כך לטענתם. גבי אלוש, איש המפלגה ואביה של כליפא, טען בשבוע שעבר כי עם ההסכמות על זהות יו"ר הנהלת הסניף ויו"ר מועצת הסניף סוכם גם כי יתר המועמדים לתפקיד יו"ר הסניף, קרי הפריימריז שייערכו בשבוע הבא, יסירו את מועמדותם ויעבירו את התמיכה לבתו אתי. ויצמן מנגד, טען כי הסכם כזה אולי נכרת בין מחנה אלוש למחנו של זוהר, אולם הוא לא היה חלק ממנו ואם אכן יש הסכם חתום הוא ישמח לראותו.

זה שבא וזה שהולך

הניסיונות לנצח את הפריימריז של הליכוד הולידו פניות חוזרות ונשנות מצידם של כלל המועמדים אל "מצודת זאב" בניסיון לפסול מועמדים או מצביעים בשל חשיבותו של כל קול בפריימריז המתקרבים.
תחילה היו אלו אנשיו של נדב ויצמן שביקשו לגרוע את שמו של דוד גלעם, הנחשב לאחד מתומכיה של אתי כליפא, ולמנוע ממנו לבחור את המועמד לראשות המפלגה. הסיבה, כך על פי אנשיו של ויצמן, נעוצה בכך שגלעם מזוהה כאיש "כולנו" בעיר, ואף תמך בשר האוצר המכהן משה כחלון בבחירות האחרונות.

גלעם, ששמע את הדברים, טען בשיחה עם "המקור" בשבוע שעבר כי פסילתו אינה סופית, והוסיף כי הוא מתכוון להגיש ערעור בגינה. הוא אף הטיח ביקורת כנגד נדב ויצמן- וטען כי האחרון חתר נגדו לאחר שלא הגיע לסיכום עימו על זהות ראש הרשימה בבחירות הקרובות. ויצמן מנגד, הגיב לדברים בביטול ואמר כי הוא "מאחל הצלחה לדוד גלעם בתור יו"ר מפלגת כולנו בקריית מלאכי".

כך או כך, קיבל גלעם ביום שלישי האחרון את תשובת יו"ר ועדת הבחירות של המפלגה- לפיה ערעורו נדחה והוא לא יוכל לבחור בפריימריז שייערכו ביום שלישי הקרוב.
חרף ההודעה על פסילתו של גלעם, במטה של כליפא האמינו כי הם מובילים במירוץ לראשות בעקבות תמיכתו של ראש העירייה זוהר ואנשיו, אולם דבר לא הכין אותם לתפנית המפתיעה שהתרחשה ביום שני האחרון עת קיבל שלום אלדר את האישור הסופי להתמודד בבחירות לראשות המפלגה.

"אני שמח על ההחלטה השקולה של המפלגה", אמר אלדר מיד עם הבשורה המשמחת מבחינתו, והוסיף כי "היו מספר אנשים שניסו בכל כוחם לפגוע באפשרות שלי להתמודד ודאגו להפיץ שמועות שאני פסול מוקדם מהצפוי. אני לא מתעסק בפוליטיקה זולה- וכעת אעבוד על מנת לנצח את הפריימריז".

על פי מקורביו של זוהר, עם היוודע דבר חזרתו של אלדר למשחק הודיע זוהר לכליפא ואנשיה כי מבחינתו כל עוד אלדר במרוץ- הוא המועמד המועדף עליו, והוסיף כי במהלך סוף השבוע יפגשו השלושה וינסו לסכם ביניהם את הדברים.

כליפא מצידה, שמעה את הדברים ואמרה השבוע בשיחה עם מערכת "המקור" שהיא מתכוונת להמשיך בהתמודדות וכי מבחינתה- היא מתכוונת לנצח ולהתייצב במקום הראשון ברשימה: "אין כרגע שום הסכם. אני מתכוונת לרוץ עד הסוף ולהיות המועמדת למועצה מטעם מפלגת הליכוד".

תאבד את התמיכה של זוהר?. כליפא

בזמן שהעיניים נשואות לכליפא ואלדר, נראה שבמחנהו של ויצמן עשו השבוע חישוב מסלול מחדש. אם בתחילת הדרך הגיש ויצמן את מועדותו על מנת לכסות על פסילתו של אלדר, הרי שכעת נדמה כי הוא מתכוון לרוץ עד הסוף, בניסיון להפוך למועמד המפלגה למועצת העיר.

הפריימריז יתקיימו ביום שלישי הקרוב בסניף הליכוד המקומי, השוכן ברחוב השומרון. כ-44 חברי מועצת הסניף יגיעו לבחור בקלפיות, שיפתחו בשעה 18:00 ויסתיימו בשעה 22:00. כחצי שעה לאחר מכן, יוכרז שמו של המנצח- שיוביל את המפלגה בבחירות הקרובות שיתקיימו באוקטובר הקרוב.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחירות 2018

שלומי מלכה הודיע סופית: "מתמודד ברשימה עצמאית למועצת העיר"

חבר המועצה והממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שלומי מלכה, הודיע על חזרתו לפוליטיקה המקומית והצהיר על ריצה למועצת העיר: "לא מבקש שכר או כבוד אלא רק להיות שליח ציבור נאמן. תנו לי את המנדט להיות הכח לתושבים"

פורסם

בתאריך

על ידי

חבר המועצה והממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שלמה מלכה, הודיע היום (רביעי) כי הוא חוזר לזירה הפוליטית המקומית.

בהודעה ששלח לתושבי העיר ציין מלכה כי לאחר התלבטויות וחשיבה ממושכת עם חבריו ובני משפחתו החליט לחזור לשליחות הציבורית, והודיע כאמור על התמודדות ברשימה עצמאית למועצה בבחירות הקרובות, שייערכו בסוף אוקטובר.

בהודעתו הזכיר מלכה כי עד לפני כשנתיים שימש כממונה על החינוך במשך שלוש שנים בהתנדבות מלאה, והוסיף כי בתקופה זו פעל נמרצות וזכה בסיפוק רב להיות אוזן ופה לכל תושב אשר פנה אליו. "אלו היו שלוש שנים מופלאות ומלאות הנאה. התייצבתי בכל יום ויום למתן מענים לכל המנהלים, הורים ותלמידים, גישרתי ולחמתי למענם מול הגופים הבירוקרטים", אמר מלכה, שציין כי במהלך אותה תקופה, וכן לאחריה, ההצלחות בתחום החינוך היו ניכרות בשטח. "אני זוקף זאת לצוותים החינוכיים בקריית מלאכי. אמנם הייתי רוח גבית ומשענת לכל הנדרש, אך את העבודה בפועל מול ילדינו המתוקים, הם פעלו ועשו", אמר מלכה.

במכתבו התייחס חבר המועצה לשעבר גם לשאלת עזיבתו את הזירה הציבורית, והסביר: "לצערי הרב חלק מחבריי לעירייה ראו את ההצלחות ואת האהדה שסבבה אותי. בכל מקום הרעיפו עליי תשבחות וזה צרם להם. בתמימותי חשבתי שאם אני גורם להצלחות בעיר, הם אמורים להיות מאושרים כמותי", אמר והוסיף: "למדתי על בשרי כי בפוליטיקה, לא באמת רואים את טובת העיר למול עינהם, אלא את טובתם האישית. הם זממו והמציאו שקר עלוב שהצריך אותי לפרוש".

"חבריי הפצירו בי: "אל תפרוש! אתה לא מחוייב, היו הסכמים אחרים שמבטלים דרישה זו. תפנה לעיתונות תגלה את התרמית וכו", כתב מלכה, "אך אני חונכתי בבית אשר תככים ומלחמות אינם מנת חלקי ולכן עזבתי את העירייה. לצערי השליחות שלי הופסקה. מהלכים שהובלתי נגדעו ואם הם היו יוצאים לפועל הרי שהיום היה הרבה יותר טוב", הסביר.

בסיום מכתבו ביקש חבר המועצה לשעבר את תמיכת הציבור, וכתב כי בשונה מאחרים- הוא לא מבקש שכר או כבוד: "אני יודע כי עבדות מנת חלקי בתפקיד הציבורי, אני מבקש להיות שליחכם הנאמן. בחזותי אני איש חרדי אך חרדי שקרית מלאכי טיפחה וגידלה, חרדי שלא בא עם דעות קדומות ולא בא לתת מענה לאוכלוסיה כזו ולא אחרת, חרדי שלא פוסל בשום מצב את האחר, ואת זה הוכחתי בשלוש שנות שליחותי".

"אני פוסל את הסקטוריאליות, קריית מלאכי הקטנה והחמימה הינה עיר אשר ניתן בכל הארץ והעולם ללמוד אחווה ונתינה מה היא, אני אפעל בכל כוחי לשמר ערכים אלה. ברגע זה מלב אל לב אני פונה אליכם תושבים יקרים, תנו לי את הכח להיות הנציג שלכם ולמענכם, תנו לי את המנדט להיות הכח לתושבים. יש בי ההשכלה, היכולת, הניסיון והיושרה להוביל למקום טוב ובטוח", סיכם מלכה, שאף רמז במשפט האחרון את מה שעשויה להיות סיסמת הבחירות שלו, "הכח לתושבים".

לחץ להמשך קריאה

בחירות 2018

דדון-סעדה: "פה בשביל השכונות והאימהות"

יומיים אחרי שנודע כי תצטרף לרשימת הצעירים של אליאור עמר, מירי דדון סעדה מבהירה בשביל מה היא נכנסת לפוליטיקה: "אף אחד לא דואג למצוקות של השכונות, לאימהות העובדות ולחד הוריות. אנחנו נדאג להם"

פורסם

בתאריך

על ידי

במוצאי שבת האחרון הודיע אליאור עמר, שיוביל בבחירות הקרובות רשימה חדשה למועצת העיר, כי המצטרפת הראשונה לרשימתו היא מירי דדון-סעדה. הצטרפותה של דדון-סעדה (39) עוררה תגובות חמות ונלהבות ברשת, עדות להיותה אדם אהוב מאוד בקרב ציבור התושבים בקריית מלאכי. כעת היא נערכת למסע הארוך בסופו היא מקווה להיות חברת מועצה.
"התלבטתי רבות בנושא והחלטתי שאני רוצה להיות במקום המשפיע הזה", אמרה דדון-סעדה ל"המקור". לדבריה, הנושאים המרכזיים בהם תרצה לעסוק הם תחום השכונות הוותיקות בעיר – ויצמן, קיבוץ גלויות והרצל – אשר צריכות לדבריה נציג אותנטי במועצת העיר שמכיר את צרכי השכונות ויפעל לקידום האינטרסים שלהן. דדון-סעדה, אם לחמישה המתגוררת בעצמה בשכונת קיבוץ גלויות, אמרה כי היא תבקש לפעול גם בתחום קידום הנשים, האימהות העובדות והאימהות החד הוריות, אשר לטענתה מתמודדות עם קשיים רבים שיש לטפל בהם על מנת לסייע להן לנהל חיי שגרה ככל משפחה.
"אני מרגישה ורואה שכיום אף אחד לא דואג למצוקות של השכונות, של האימהות העובדות ושל האימהות החד הוריות, אנחנו נהיה שם כדי לדאוג להם", אמרה. "נשים הן 50 אחוז מהאוכלוסייה אבל כמעט ולא מיוצגות כלל במועצת העיר בקריית מלאכי. אני מקווה שנשים נוספות יצטרפו למערכת הפוליטית", הוסיפה ואמרה בחיוך: "אנחנו גם מוסיפות שיקול דעת ויודעות להוריד אגו כשצריך, אז לפחות נאזן את הגברים במועצה".
בפייסבוק שלה כתבה דדון-סעדה כי היא התרגשה לקרוא את התגובות הרבות להתמודדותה למועצת העיר. "אני מודה לכל אחד ואחת מכם על העידוד, התמיכה, הפירגון והאהבה. זה לא מובן מאליו מבחינתי ואני מבטיחה שעוד אחזיר לכם על התמיכה. יש מסע ארוך וחשוב לפנינו ואני שמחה לקחת בו חלק. זה מסע שהסכמתי לצאת אליו כי אני מאמינה בו. כי אני מאמינה שהגיע הזמן שיהיה כוח נשי אמיתי במועצת העיר. למען הנשים והאימהות העובדות בכלל. למען האימהות החד-הוריות. למען השכונות האהובות שלנו שגדלנו בהן בקושי אבל בגאווה. למען הציבור כולו. אני באמת מאמינה שיחד נוכל להכניס דם חדש למועצת העיר ולעשות את העיר האהובה שלנו מקום טוב יותר כי אנחנו ראויים לזה. אני צריכה אתכם איתי ומבקשת את עזרתכם במשימה הזאת".

לחץ להמשך קריאה

בחירות 2018

בלחייב הודיע: "מפוצץ את האיחוד בקהילה הבוכרית"

המועמד שסיים במקום השני בפריימריז ההיסטוריים מתנתק מהרשימה המאוחדת שלושה שבועות בלבד אחרי שהוקמה- ומטיח האשמות קשות בפני מי שהיו יריביו במירוץ: "היו פה אי סדרים, שכונה. הביאו מצביעים מחוץ לעיר ואמרו שהם מכירים אותם ועשו איתי הסכם שאם אני עוזב את האיחוד עליי לשלם 5000 ש"ח. שילכו לתרומה, אני לא ממשיך איתם", אמר. הסיעה בתגובה: "הטענות מופרכות. מר בלחייב אף פעם לא רץ עם הבוכרים"

פורסם

בתאריך

על ידי

איחוד לשם פיצול: המועמד למועצת העיר מטעם סיעת "מאמינים" בבחירות האחרונות ומי שסיים במקום השני בפריימריז של הקהילה הבוכרית בעיר, רפי בלחייב, הודיע השבוע בשיחה עם "המקור" כי הוא מכריז על ביטול הסכם האיחוד בקהילה הבוכרית.
בלחייב, שסיים כאמור שני אחרי המועמד שניצח בהתמודדות, מוטי יעקובוב, שטח טענות קשות בדבר אי סדרים ואף זיופים לכאורה במהלך יום הבוחר של הקהילה הבוכרית, שנערך לפני כשלושה שבועות בבית הכנסת המרכזי של העדה הבוכרית בעיר, "חבסוב" שבשכונת חב"ד. "הבחירות הללו לא היו הוגנות", אמר בלחייב השבוע ל"המקור", והוסיף: "הצעתי להביא גורמים מבחוץ שיפקחו על הנעשה בתוך הקלפי, אבל מה קרה בפועל? בני המשפחה של המועמד היו בפנים. אחרי הבחירות גם ביקשתי תעודות זהות כדי לראות מי הצביע- אבל התנערו ממני בטענה שחלק הגיעו בלי תעודות זהות".
לטענתו של בלחייב, הוא הבחין בנעשה כבר בזמן אמת- ביום הבחירות- אך לא רצה להקים מהומה על מנת לכבד את מי שטרח והגיע להצביע, "אומרים שהיה ועד של הבוכרים שהכריז על הבחירות. על איזה ועד מדברים? לקחו כמה בחורים צעירים ועשו מהם ועד. לא חבסוב היו שם, לא סימנטוב ולא מיכאלוב מקיבוץ גלויות. כולם ראו איך זה התנהל. ההצבעה לא הייתה כשרה. אנשים שלא הכרנו אותם הגיעו להצביע. רוסים, אשכנזים. אף אחד לא מכיר אותם. אמרו לי שזה חתן של ההוא, וזו כלה של ההיא. הכל לוקשים. לקחו ממני צ'ק ערבון על מנת שלא אפוצץ את האיחוד עם קנס של 5000 שקל. אמרתי להם שאני מוכן לשלם את הסכום הזה. זה צדקה, תרומה. לא אלך איתם".
לגבי המשך דרכו בזירה הפוליטית הוסיף בלחייב: "כל הקהילה מבקשת ממני להקים מפלגה ושהם ירוצו איתי. היו לי 250 קולות כשרים למהדרין ועוד כמה מאות שהלכו למועמדים אחרים. אני אייצג את הבוכרים מהצד שלי. אם כולם היו הולכים איתי יד ביד הייתי יכול לתרום הרבה יותר לקהילה ולהיות יד ימינו של ראש העירייה הנבחר. יש הרבה כיוונים אבל אני בכל מקרה מתכוון לרוץ למועצה. הבוכרים יבואו איתי כי יודעים שאני איש עשייה ואדם ישר".
שאלות רטוריות
גורמים פוליטיים שונים בקהילה הבוכרית פנו בשבועות האחרונים למערכת "המקור" והדגישו כי חרף הניסיון לשדר אחדות כלפי חוץ- מדובר באחיזת עיניים הבאה לידי ביטוי במערכות הבחירות האחרונות, "הקהילה הבוכרית תמיד הייתה חלק מרשימת חב"ד למועצת העיר", אמר השבוע גורם פוליטי מוכר בקהילה. "האיחוד הזה התפרק מתישהו לפני כמה עשרות שנים כאשר בוריס בורוכוב התמודד ברשימה נפרדת והקהילה הלכה אחריו, אך ברגע שהוא רץ יחד עם יוסי סולימני בבחירות האחרונות המצב שב לדמותו".
גורם נוסף, הנמנה בין תומכיו של המועמד למועצת העיר רפי בלחייב, ציין השבוע כי מי שייצג את הקהילה בקדנציה האחרונה היה דווקא משה מלאייב, שבחר משום מה לא להתמודד בפריימריז המתוקשרים שנערכו לפני פחות מחודש, "מישהו יודע למה מלאייב לא התמודד? הוא הרי חבר מועצה מכהן. לטעמי היה פה ניצול ציני של צרכי הקהילה ממניעים אישיים. ישנם חמישה גבאים בוכרים בקריית מלאכי שלא יזמו בכלל את הפריימריז האלה. הם הובלו ולא הובילו. מישהו יודע היכן מחשב הבחירות? התוכנה? איך אפשר לדעת מי הצביע והאם הבחירות היו ניטרליות? אין דרך לברר את כל אלה", אמר והוסיף: "המתמודדים בפריימריז הם אנשים שהיו יכולים לתרום המון לקהילה- אבל הם מנותקים ממנה כבר 15 שנים. יתרה מכך, מהם האינטרסים הקהילתיים המוזנחים עליהם הם מדברים? אף אחד לא יכול לומר".
משה מלאייב, המכהן כחבר מועצה מטעם חב"ד, התייחס למידע המובא בכתבה ואמר: "באופן אישי אני מברך כל אחד שחושב שהוא יכול לתרום ונכנס לפוליטיקה. ההתנהלות אכן הייתה נראית לי מוזרה ואף אחד לא שיתף אותי בנעשה. גם אם היו מציעים לי לא הייתי מסכים להיות חלק מזה כי באופן אישי אני מסכים להיות בפוליטיקה רק תחת המטריה של חב"ד. אם יתאפשר לי ארוץ גם בבחירות הקרובות ברשימת מאמינים. שיתוף הפעולה הניב פירות טובים מאוד ואני יכול להעיד שבהרבה מקומות בארץ התעניינו בחיבור שנוצר תחת מאמינים. האינטרס של כל תושבי העיר נוצלו תחת הרשימה הזאת. עם זאת, אם יגידו לי בקהילה שהם רוצים שמוטי יעקובוב ירוץ עם חב"ד במקומי אני מפנה את מקומי. האינטרס הציבורי אצלי קודם לאינטרס האישי".
מוטי יעקובוב, שסיים במקום הראשון בפריימריז, הפנה אותנו לדוברות המפלגה- שם אמרו כי: "הטענות מופרכות. היו מחשבים וכולם צילמו תעודות זהות. כל מי שבחר עשה זאת עם תעודת זהות וכל האנשים שהגיעו הם מקריית מלאכי. הנציגים של בלחייב היו בקלפי כולל הוא עצמו וכל מי שעבד עבורו. מר בלחייב לא מקבל את הכרעת הבוחר שקבעה כי הוא המפסיד, מה גם שחשוב לציין שהוא אף פעם לא הלך עם הבוכרים. עשינו פריימריז והכרזנו שלא משנה מה קורה או מי נבחר כולם הולכים אחריו על מנת ללכת את העדה ואת קולות הבוחרים שלה. גם לפני שפתחנו את הקלפיות ישבנו יחד ואמרנו שיהיה לכולם בהצלחה. יתרה מכך, אחרי התוצאות מר בלחייב בירך את כל המתמודדים. לגבי אי התמודדותו של מר מלאייב, הרי שהכרזנו בכל בתי הכנסת ובפני כל האנשים שמתקיימים פריימריז בקרב הקהילה וכל אדם עשה את בחירתו האישית. אנחנו מחוזקים מאוד מכמות האנשים שהגיעו ומרוצים מהבחירה. נלך חזק עד הסוף במירוץ למועצה".

בלחייב. יצליח להיכנס למועצה?

לחץ להמשך קריאה