צור עימנו קשר

קהילה

אתל אינטרנשיונל

"נעמה סופר על"- היא נעמה אתל שלנו, כבר הפיקה תכנית ילדים מצליחה וכבשה את הבמות הכי נחשקות ברחבי ארצות הברית, מקום מגוריה. אחרי צמד מופעים בקריית מלאכי ובבאר טוביה, היא תעלה בשבועות הקרובים על הבמות הכי שוות בישראל- מובילה את המופע "פסטיפאן, 70 שנות ילדות" לצידם של הדוד חיים ומשה דץ. "הפסטיפאן מהנה במיוחד, וכמה כיף שהכוכבת הגדולה היא נעמה שלנו", אמרו תושבים נרגשים בסיום המופע

פורסם

בתאריך

מקריית שמונה בצפון, דרך הרצליה, אשדוד אשקלון ובאר טוביה ועד באר שבע שבנגב: מופע "פסטיפאן, 70 שנות ילדות", בהובלתה של 'נעמה סופר על' ובכיכובם של הדוד חיים, משה דץ ועומרי רוטברד, עלה השבוע לאקרנים עם מופע הבכורה ביום שלישי ברמת גן וצפוי למלא את הבמות במהלך כל חופשת הקיץ בעשרות במות בכל רחבי הארץ.
יוצרת המופע הייחודי לכבוד שנת ה-70 של מדינת ישראל, המגלמת גם את גיבורת העל "נעמה סופר על" היא נעמה אתל שלנו, בתם של פרדי ודבורה אתל, המשמשת זה שנים ארוכות כמנהלת תחום התרבות המקומי.
אתל, שגדלה בקריית מלאכי, הגתה את מופע הפסטיפאן בנושא "70 שנות ילדות" מביתה שבאמריקה והספיקה להעלות אותו על ארבע במות שונות ברחבי התפוח הגדול: בניו יורק, בלאס וגאס, בלוס אנג'לס ובסן פרנסיסקו.
השבוע, כאמור, ולאחר שהפיקה תוכנית טלוויזיה מצליחה בת 10 פרקים בשם "נעמה בחצר המתנות", שצולמה בחצר ביתה בלוס אנג'לס ונמכרה לענקיות הכבלים HOT ו-YES, העלתה בוגרת קריית מלאכי את מופע הפסטיפאן החדש (הקודם הופק לפני כשלוש שנים) בארץ הקודש- תחילה בפרימיירה ברמת גן ולאחר מכן אמש (רביעי) באולם האודיטוריום במועצה האזורית באר טוביה.
חרף היותו של אולם המתנ"ס המקומי מוגבל באופן יחסי ליתר האולמות ברחבי הארץ, החליטה אתל לערוך את החזרות לקראת המופע המרשים דווקא באולם המקומי- לטענתה במטרה להנגיש את המופע בעל העלויות היקרות לילדי העיר והסביבה, וכמותן גם את המופע הראשון שהיווה סוג של חזרה גנרלית כאן בקריית מלאכי ביום חמישי שעבר לעיני חברי ילדותה, בני משפחה ותושבים רבים. "היה מופע מהנה במיוחד, וכמה כיף שהכוכבת היא נעמה שלנו", אמרו תושבים נרגשים בסיום המופע. מופע "70 שנות ילדות" מתאר את המטמון השומר ומגן על ישראל מיום הקמתה. פוקצ'ה הרשע, אחת הדמויות במופע, מתכנן לגנוב את המטמון ומדרבן את נעמה וחבריה למצוא מהו. במהלך דרכם הם מבקרים במקומות שונים בארץ, כשברקע צלילי שירי הילדות המלווים אותנו מיום הולדתנו.

המופע בקריית מלאכי. כוכבת טראנס אטלנטית (צילום: יח"צ)

"סופר על", תרתי משמע

אתל, שנולדה במושב ערוגות הסמוך ועברה להתגורר כבר בגיל צעיר בקריית מלאכי, כבשה את המדינה עם הלהיט הענק "אתה חייב למות עליי" של להקת "חמסה" בקיץ 2003. עוד לפני כן, שרה בלהקת "דור שני" המקומית, רקדה ב"הורה קריית מלאכי" וכן שירתה בלהקה צבאית לצידו של הזמר הבינלאומי עידן רייכל.
למרות ההצלחה המסחררת, הפך השיר הראשון של להקת "חמסה" לשיר היחיד שלה ואתל, שהתאכזבה עמוקות מפירוק הלהקה, חצתה את האוקיינוס והגיעה לבקר את משפחתה בלוס אנג'לס בניסיון למצוא מעט שקט נוכח אסופת השאלות של הישראלים הסקרנים. ב"קריית מלאכי האמריקאית" הכירה את מי שיהפוך לימים לבעלה, דודי מלכה, והשניים נישאו כעבור מספר חודשים בלבד.
אתל ניסתה לפתח מחדש את קריירת השירה ואף הוציאה מספר סינגלים שהושמעו בתחנות הרדיו הישראליות- אך הקריירה לא הצליחה לנסוק. היום, כאמור, כמעט עשור אחרי שזנחה את קריירת השירה למבוגרים, מתחזקת "נעמה סופר על" קריירה מצליחה במיוחד בתור כוכבת ילדים טראנס אטלנטית, מופיעה על עשרות במות בישראל וברחבי העולם ויוצאת ממש בימים אלו עם מופע הפסטיפאן- שיעלה באזורנו מספר פעמים נוספות בשבועות הקרובים: ב-26 ביולי בקריית גת, ב-12 באוגוסט באשדוד, ב-20 באוגוסט באשקלון וב-23 באוגוסט בגבעת ברנר.

גאווה מקומית. אתל (צילום: יח"צ)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.