צור עימנו קשר

בחירות 2018

אתי מור-פלד הצטרפה לרשימתו של אליהו זוהר

מור, תושבת העיר בת 35, היא ילידת קריית מלאכי וחברה בוועד ההורים של בית הספר אחים. "אני רואה באתי מקור אנרגיה חדש לרשימה שלנו", כתב ראש העירייה בדף הפייסבוק שלו, ומור הוסיפה: "מבפנים אפשר לקדם ולהשפיע"

פורסם

בתאריך

מצטרפת חדשה לשורות סיעת "הבית היהודי": אתי מור-פלד, ילידת קריית מלאכי, בעלת עסק פרטי במרכז העיר המשמשת חברה במנהלת היישובית ובוועד ההורים של בית הספר האחים, היא החברה החדשה ברשימתו של ראש העירייה אליהו זוהר.

בפוסט שפרסם בדף הפייסבוק הפרטי שלו כתב זוהר כי הוא שמח לבשר על הצטרפותה של מור-פלד לרשימתו, וציין כי מדובר בכוח נשי לבית היהודי. "אתי תקדם את צרכי הצעירים והאמהות כדי שאלו יבחרו להמשיך להתגורר בקריית מלאכי. אני רואה באתי מקור אנרגיה חדש לרשימה שלנו. למועצת העיר מצביעים רק טב", אמר זוהר, שהתרשם מפעילותה של מור למען הקהילה והציע לה להצטרף לרשימתו.

"נולדתי וגדלתי בעיר וקריית מלאכי זורמת תמיד בעורקיי", אמרה מור- פלד, שהוסיפה: "אני לוקחת חלק פעיל בוועד הורים ובמנהלת היישובית שבה, ומתוך המעורבות שלי וההבנה, כי מבפנים אפשר לקדם ולהשפיע- הצטרפתי. חשוב לי לעשות כל שביכולתי בכדי שיקשיבו ויקדמו את הצרכים של זוגות צעירים ואימהות בפרט. כל זאת, מתוך רצון שאלו ישארו כאן- ויבחרו לגדל כאן את ילדיהם; שאימהות יאמינו בעצמן וביכולותיהן, שתצלחנה לצאת לשוק העבודה ולממש את עצמן ואת חלומותיהן. אני מאמינה שילדינו הם הראי שלנו ולכן בהיותי פעילה מעורבת ואכפתית, כאם וכאישה- גם ילדיי יגדלו להיות גם הם מעורבים, פעילים ואכפתיים בעיר".

מור-פלד צפויה להתברג במקום הרביעי או החמישי ברשימה, שכן המקום השני משוריין לממלא מקום ראש העירייה שמעון חזן ואילו המקום השלישי שמור לאברהם בבר אזולאי.

לחץ להמשך קריאה
6 תגובות

6 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  22/09/2018 ב 22:54

  כמה אנשים שהם אולי הסיבה המרכזית למה אני וכל משפחתי הענפה לא נבחר בללו בשל התמיכה של האנשים האלה בו.ניסים כחלון.בבר אזולאי.יוסי סולימני.מישל טפירו.ושמעון חזן.הם כולם היו סייענים.שותפים.מעלימי ראיות .ועוזרים לפושע הגדול מכולם מוטי מלכה.והיום הפכו את עצמם למגן הציבור השפל והמוכה.להפקיד את העיר בידיים שלכם זה כמו להסכים להשתחוות לעגל הזהב.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/09/2018 ב 19:39

  עוד אחת שעד לפני שזרמו השקים עם חתימתו של ראש העיר לחשבונה.היא חשבה שראש העיר הנוכחי הוא האסון מנהיגותי.היא חשבה שיותר חשוב מכל דבר אחר לשיקומה של העיר .זו העובדה שחייבים להחליף את השלטון הנוכחי.השקלים הראשונים כבר הביאו אותה לעשות הכל במטרה להמשיך להכתיר אותו.למלך שלה.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/09/2018 ב 16:19

  אישיות עלובה לקקנית מונעת מהאינטרס אישי.עד לפני חודש ליאור עמר חשש שהיא תקרע את בגדיו מהתלהבות בכל פעם שהשניים נפגשו.

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  20/09/2018 ב 16:35

  שרברב מוכרת בלונים מובטל ויו"ר ועד השקרנים

 5. רן

  20/09/2018 ב 16:25

  בבר תתכונן ללו הולך להעיף אותך

 6. מושיקו

  20/09/2018 ב 16:24

  מה היא עשתה בחייה שהופך אותה להיות ראויה? ממש בדיחה. אבל מה יש לצפות מרשימה של אינסטלטור.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.