צור עימנו קשר

בחירות 2018

אליאור עמר הודיע: לידור צרויה מצטרף לרשימת הצעירים

יו"ר רשימת הצעירים, אליאור עמר, הודיע בחשבון הפייסבוק שלו כי צרויה בן ה-26, סטודנט למשפטים, מצטרף לרשימה בראשותו. צרויה, בן למשפחה ענפה בעיר, אמר: "מאמין שאפשר לעשות שינוי ולהפוך את קריית מלאכי לבית חם לצעירים"

פורסם

בתאריך

מצטרף חדש לרשימת הצעירים של אליאור עמר: לידור צרויה, תושב ויליד קריית מלאכי כבן 26, צפוי להשתלב ברשימתו של עמר למועצת העיר.

"כשאמרנו שהמהפך של צעירי קריית מלאכי בדרך, הבטחנו שנבנה רשימה איכותית, של אנשים שקריית מלאכי זורמת להם בעורקים, שרוצים לעשות כאן שינוי אמיתי. כזה הוא לידור צרויה, שמצטרף אלינו היום", כתב עמר בפייסבוק שלו בהכרזה על הצטרפותו של צרויה. "יש בלידור את הרצון והיכולת להיות חלק מהמשימה החשובה שעומדת לפנינו. הוא נולד כאן, גדל כאן, התחנך כאן והוא מטובי בניה של קריית מלאכי. הוא יכול היה לעזוב מזמן, אבל בחר להישאר כי הוא עדיין מאמין בקריית מלאכי".

צרויה, בן למשפחה ענפה בעיר, צפוי לסיים בשנה הבאה את לימודי המשפטים שלו. הוא למד וגדל במוסדות החינוך המקומיים, ובסיום לימודיו התיכוניים המשיך כעתודאי מטעם צה"ל. בצבא התגייס לחיל התקשוב, ושימש בתפקיד לוחם בתחום האיסוף הקרבי. הוא שירת והשתתף בשני המבצעים הצבאיים הגדולים שהתקיימו בשנים האחרונות, "עמוד ענן" ו"צוק איתן". לאחר שחרורו מצה"ל החל את לימודיו האקדמאיים בתחום המשפטים, לימודים אותם הוא צפוי לסיים בשנה הבאה. כיום הוא עובד כמנהל פיתוח בחברת תקשורת במרכז הארץ.

"אני שמח מאוד להצטרף לרשימת הצעירים, זה דבר שחסר בפוליטיקה של קריית מלאכי ואנחנו נביא את זה למועצת העיר", אמר צרויה עצמו. "נולדתי וגדלתי בעיר, אני אוהב אותה ורוצה להישאר לגור בה כל חיי. הרבה מאוד חברים ובני משפחה שלי עזבו את קריית מלאכי, ואין סיבה שזה יקרה. הרבה מידי שנים לא היה מי שידאג לצרכי הצעירים וידאג לייצר מציאות שתעודד אותם להישאר כאן. אני בטוח שהרשימה שלנו בהובלתו של אליאור תדע לעשות זאת, ותכנית הצעירים המקיפה שכבר פורסמה מעידה על כך. אנחנו נכונים לעבוד קשה מאוד כדי להצליח בבחירות, ואני קורא לכל תושבי קריית מלאכי, צעירים ולא צעירים כאחד, להצטרף אלינו ולתת לנו את הכוח כדי שנוכל לעשות שינוי של ממש".

בהודעה על צירופו של צרויה הוסיף ואמר אליאור עמר: "יחד עם לידור, ועם מירי דדון-סעדה שכבר הצטרפה אלינו לפני כשבועיים, ועם עוד אנשים טובים שיצטרפו בהמשך, נבקש בע"ה ב-30 לאוקטובר את אמון הציבור כדי שבמועצת העיר יהיה כוח חדש ורענן, כדי לעשות כאן קריית מלאכי אחרת. טובה יותר, דואגת לצרכיהם של הצעירים והמבוגרים, יוזמת, חדשנית ושומרת על הייחודיות המופלאה שלה".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.