צור עימנו קשר

אחרי מות

איש קריירה, צנוע ואהוב

ניסים אביטל ז"ל נכנע בשבוע שעבר למחלה קשה אחרי 11 שנות מאבק- בדיוק ביום פטירתו החמישי של מרן הרב עובדיה יוסף, זצ"ל. בנו בכורו, דוד, סיפר בדמעות על הקריירה העשירה של אביו הלוחם, שהיה אחד האנשים הצנועים והאהובים בעיר

פורסם

בתאריך

ראשי העיר בהווה ובעבר, בני משפחה וחברים רבים ליוו ביום שישי שעבר את ניסים אביטל, אחד מתושבי העיר הוותיקים והמוערכים שידעה קריית מלאכי- בדרכו האחרונה.
אביטל ז"ל נולד במרוקו- ועלה לארץ בשנת 1952. הוא השתכן ברמלה, בה הכיר את מי שלימים תהפוך לאשתו האהובה משך 53 שנים, שולה.
אביטל ז"ל היה פעיל ציבורי ואדם צנוע ואהוב על כולם, שעבד לצידם של מרבית ראשי הערים בעיר. לצערם של בני משפחתו, לפני כ-11 שנים תקפה את אבי המשפחה מחלה קשה- שהכניעה אותו בסוף השבוע שעבר.
בנו בכורו, דוד, ספד לו באחד מימי השבעה וסיפר על הקריירה העשירה של אביו: "אבא שלי ניסים אביטל התגייס למשטרת ישראל בשנת 1957, לאחר שחרור משירות בחטיבת הצנחנים בצה"ל. הוא לחם וצנח במלחמת סיני במיתלה, וענד כנפי צניחה עם רקע אדום על הצניחה הקרבית היחידה בצה"ל. אבא שירת 31 שנים במשטרה, עד 1987; הוא התחיל במשמר הגבול, ולאחר מכן עבר לתחנת רמלה ושירת ביחידת 06. הוא היה בין המאבטחים ששמרו על אייכמן במשפט המפורסם בשנות ה-60. אבא שירת בתפקידים משמעותיים כמו רכז חקירות בתחנת אילת, כאשר נצ"מ יאיר גילבוע היה פקודו של אבי. אבא גם שירת כתובע נוער במרחב נגב ובמרחב לכיש, ואת תפקידו האחרון עשה במרחב לכיש כרכז מודיעין".
אביטל ז"ל נפטר ביום חמישי שעבר, ג' חשון, יום ההילולא של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. הוא נטמן בבית העלמין בקריית מלאכי ולווה על ידי ילדיו, נכדיו, כלותיו, בני משפחתו כן ראשי העיר בהווה ובעבר. יהי זכרו ברוך.

גלריית התמונות: מתוך אלבום משפחתי.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.