צור עימנו קשר

קהילה

אור ירוק לנגישות

אלפי מתנדבי עמותת "אור ירוק" יציינו ביום שלישי את יום המעשים הטובים- בפעילות מיוחדת בגני הילדים ובבית הספר בקריית מלאכי ובבאר טוביה

פורסם

בתאריך

ביום שלישי הקרוב ייצאו למעלה מ-2000 מתנדבי עמותת "אור ירוק" לגנים ולבתי ספר בכל רחבי הארץ, ויערכו פעילות מיוחדת בנושא בטיחות בדרכים.

הפעילות, שתתקיים גם במוסדות החינוך בקריית מלאכי ובבאר טוביה, נערכת במסגרת תכנית "זה"ב בגן", המופעלת על ידי עמותת "אור ירוק" והחברה למתנסים, כאשר בנוסף אליהם יצטרפו סטודנטים מעמותת פר"ח ובנות שירות הלאומי.

השנה החליטו בעמותה לרכז את הפעילות בנושא נגישות וחניית נכים בשיתוף עמותת "נגישות ישראל", והסבירו כי הסיבה לכך היא לגרום לילדים להבין כבר מגיל צעיר את החשיבות הגבוהה בנושא נגישות של המרחב הציבורי לאנשים עם מוגבלות, ובכיבוד כללי התעבורה הנוגעים להם. במהלך הפעילות ילמדו הילדים לזהות תמרור חניית נכים, ויתבקשו למלא אמנה משפחתית המתבססת על המסר "לא חונים בחניית נכים".

ארז קיטה, מנכ"ל עמותת "אור ירוק, אמר כי "חינוך והסברה לבטיחות בדרכים חשוב בכל גיל. ילדים, גם הקטנטנים שבהם הם משתמשי דרך שהולכים ונוסעים ברכב ויום אחד גם יהיו נהגים בעצמם. המדינה צריכה להשקיע בהסברה בכל המסגרות החינוכיות, מהגן ועד התיכון תוך אמונה שהדרכה נכונה ועקבית יכולה גם להציל חיי אדם. ביום המעשים הטובים אנחנו מזכירים את חשיבות הפעילות מול הילדים ומודים לאלפים שמתנדבים בעמותה ופועלים בכל ימות השנה בתרומה למאבק בתאונות הדרכים".

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.