צור עימנו קשר

באר טוביה

אביבי נכנס לתפקידו; העובדים התרגשו: "אין לך מושג כמה חיכינו לרגע הזה"

ראש המועצה החדש של באר טוביה, קובי אביבי, הגיע השבוע לראשונה ללשכה והתקבל באהבה גדולה על ידי עובדי המועצה. "אין לך מושג כמה חיכינו לרגע הזה", אמרה לו אחת העובדות. גם ראש המועצה המיתולוגי חנן חסיד כיבד בנוכחותו, ואמר לאביבי כי הוא סומך עליו במילוי תפקידו. "הצלחתך היא הצלחתנו", אמר חסיד

פורסם

בתאריך

שמחה כל כך גדולה כמו זו שחוו ביום רביעי השבוע עובדי המועצה האזורית באר טוביה לא הורגשה הרבה מאוד זמן במשכן המועצה.
הסיבה: כניסתו לתפקיד באופן רשמי של ראש המועצה החדש והטרי של באר טוביה, קובי אביבי, שניצח את קודמו בתפקיד דרור שור והגיע לראשונה ללשכתו החדשה.
ההתרגשות בקרב העובדים הרבים מכניסתו של אביבי לתפקיד הורגשה כבר ביום שלישי השבוע עת נפרדו מראש המועצה היוצא, אולם זו הגיעה אל שיאה עם הגעתו של אביבי בשעות הבוקר של יום רביעי אל בניין המועצה.
רגע לפני שנכנס אל אולם המליאה הסמוך ללשכתו ונחשף להפתעה שהכינו לו העובדים הרבים (ביוזמתו של מיכה אוזן, רכז התחבורה), קבע אביבי, שלווה על ידי הרב אביאל, ראש המועצה המיתולוגי חנן חסיד וחבר המליאה לשעבר, חברו איציק גרשון, מזוזה חדשה במפתן הכניסה אל הלשכה.
עם כניסתו לאולם זכה ראש המועצה הטרי לתשואות רמות מצידם של עשרות עובדי המועצה- שגדשו את האולם וקיבלו אותו באהבה ובחמימות. "תצלם את השמחה של האנשים", אמר אחד העובדים, "אם המצלמה הייתה יכולה לחדור לתוך הלבבות של האנשים היא לא הייתה עומדת בזה", הוסיף.
בפתח הישיבה החגיגית נשא דברים רכז התחבורה של המועצה, מיכה אוזן, שפתח בברכת "בוקר טוב לראש המועצה החדש שלנו", שהתקבלה בתשואות רמות מצידם של העובדים. "אנו מברכים אותך ונעמוד לצידך", אמר אוזן. "נגיע עם חיוך בלב לעבודה. תמיד אמרתי לך שעובד מרוצה זה עובד טוב. מאחלים לך הצלחה בשם העובדים ומודים לראש המועצה דרור שור על מה שהוא עשה", הוסיף.
מיד לאחר מכן הרימו הנוכחים כוסית לרגל כניסתו של אביבי לתפקיד, וראש המועצה הנכנס ברך את ברכת הגפן וכן את ברכת שהחיינו. "אני מופתע מקבלת הפנים אך לא מופתע מאהבת העובדים אליי, וכמובן מאהבתי לעובדים", פתח אביבי את דבריו. "אני לא יודע מי ערך את האירוע כי זו לא הייתה יוזמה שלי, אבל אני מאמין שכל מה שיש כאן בא מכולכם ומהלב. אני מודה לכם ובא בנפש חפצה כדי להצליח בקדנציה הזו. יש לי את התוכניות שלי ופרסמתי אותם בכל מקום אפשרי. אנחנו נצא איתם לדרך. הדבר הכי חשוב אצלנו זה שאנחנו נשים מהיום והלאה את התושב במרכז. זו האג'נדה שהלכתי איתה ואיתה נתקדם", הוסיף ראש המועצה, שהודה לצוות שליווה אותו במהלך הקמפיין "הארוך והקשה", כדבריו. "אני מודה למרבית העובדים שקיבלו את בקשתי לא להתערב בבחירות, למעט כמה שהיו בשוליים. שוב, אני מודה לכם והיה חשוב לי לומר את זה".
אביבי הודה גם לראש המועצה המיתולוגי שהתיישב לצידו, חנן חסיד, ואמר לנוכחים כי מדובר למעשה ביועצו האישי. "חנן הוא היועץ שלי ואתה יכולים לקנא בעניין הזה", התבדח אביבי, "הוא יעזור לי ויתרום מהידע הרב שלו".
אביבי סיכם את דבריו באומרו כי עובדי המועצה הם עובדים טובים, איכותיים ומקצועיים, והוסיף כי הוא גאה בהם על פועלם למען קידומה של באר טוביה. "אני יודע כמה כל אחד מכם יכול היה לתת הרבה יותר ממה שנתן אילו היה קצת שינוי באטמוספרה", סיכם אביבי, וגרם למספר עובדות להזיל דמעה.

אביבי וחסיד. "ראש המועצה לעשר שנים"

"הצלת את הבאר"

מיד אחרי אביבי נשא דברים ראש המועצה המיתולוגי חנן חסיד, שברך את חברו אביבי ואמר כי הוא שמח על כך שהוא יהיה זה שינהל מעתה את המועצה "לעשר השנים הקרובות", כדבריו. "קובי אמר שהוא לא עשה שום דבר אלא עשו בשבילו, ואני אומר לו שאני מקווה שמהיום והלאה הוא יעשה בשביל כולם. הצלחתך היא הצלחתנו", אמר חסיד, שנזכר וסיפר כי בטרם צאתו מבניין המועצה- לפני כמעט 15 שנים- הוא ערך אלבום מיוחד עם עובדי המועצה, שכלל הקדשה אישית. "שמרתי אותו עד היום, ואני רוצה לאחל גם לך שכולנו נתגאה בראש המועצה שלנו", סיכם.
הרב אביאל, חברו של אביבי שליווה אותו כאמור במהלך טקס קביעת המזוזה וכן לכל אורך הקמפיין, פתח ואמר כי "זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו", וזכה גם הוא לתשואות ומחיאות כפיים מהעובדים.
"תודה לבורא עולם ששם על הכיסא אותך, איש הגון עם יחסי אנוש מדהימים", אמר הרב אביאל. "תמיד צריך להתבונן על פרשת השבוע, שם יש נקודות שקושרות אותנו לכל אירוע. השבוע ישנו דבר נפלא: כתוב שיעקב אבינו יוצא מבאר שבע והולך לחרן. כשהוא מגיע לשם הוא רואה שלושה עדרי צאן על באר. באר מסמלת מים, שפע, גדולה וחיים. בפרשה הזו עוד כתוב שיש אבן שסוגרת על פי הבאר, וחוסמת את השפע, עד שבא יעקב אבינו שהסיר את המכשול מפי הבאר. אתה יעקב אבינו שלנו, והבאר הזו היא באר טוביה. באר טוב ה' שהייתה מכוסה", ריגש הרב אביאל את הנוכחים. "כתוב 'ויגל את האבן מעל פי הבאר', ורש"י כותב 'כאדם שמסיר מכסה מעל צלוחית, בקלות'. אתה יעקב שלנו. יש לנו אוצר בלום, באר של טוב ה'. הבאר הייתה מכוסה ומעכשיו אתה באת והסרת את האבן והמכשול מעליה וכולם יוכלו לשתות ולהרגיש את השפע. אני אוהב אותך מאוד. לך בכוחך זה והושעת את ישראל", סיכם.
מנכ"ל המועצה שנכנס לתפקידו לפני פחות משנה, רוני אזולאי, ברך את אביבי ושיבח אותו על היותו איש של דאגה ואכפתיות. "עיקרי הדברים שלי בתקופה האחרונה היו תמיד לזכור שהעובדים כאן הם האנשים הכי טובים שהארגון יודע להעמיד. אלה אנשים שעשו הכל כדי להצליח ואני בטוח שההירתמות שלהם לעניין תהיה ברורה. המון בהצלחה".
אחרון המברכים היה איציק גרשון, חבר המליאה לשעבר וחברו של אביבי, שליווה אותו במהלך הקמפיין. גרשון אמר לנוכחים כי ראש המועצה לא מגיע כגביר לעיירה, אלא כאדם שרוצה לתרום את כולו למענה. "אני יודע כמה אתה רוצה לתרום לאזור", פנה גרשון ישירות לאביבי, "מהשיחות שלנו אני יודע את זה. הצניעות שלך היא בעצם צוואתו של חנן חסיד שלנו, בעודו בחיים. אני מאוד אוהב אותך ומאחל לך הצלחה גדולה", סיכם.

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

 1. המהפכן

  23/11/2018 ב 16:08

  קובי. וקובי. אתה המלאך הגואל מידיי הרודאן. ששלטון הפחד. שרר בתושבים בעובדים. נקווה בעזרת ה. שתבוא ותשרור השמחה. במועצה. ובוא עם חיוך ושמחה. תודה לך בורא עולם. וברוך שפטרנו מעולו של זה. הרודאן

 2. בהצלחה קובי

  23/11/2018 ב 09:27

  ולכם כעיתון יש חלק גדול במהפך בו בחרנו.
  באר טוביה יוצאת לדרך חדשה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.