צור עימנו קשר

באר טוביה

אביבי בהרמת הכוסית לכבוד החג: "אני ראש המועצה הבא"

המועמד לראשות המועצה האזורית באר טוביה ערך ביום רביעי אירוע הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה בביתו ביישוב כפר אחים, והבהיר כי המילה 'הפסד' איננה בלקסיקון, "אחרי 15 שנים התושבים אומרים לדרור שור שלום"

פורסם

בתאריך

קובי אביבי, המועמד לראשות המועצה האזורית באר טוביה, ערך אמש (רביעי) מפגש הרמת כוסית לכבוד חג ראש השנה בחצר ביתו במושב כפר אחים.
במהלך האירוע אמר אביבי לנוכחים כי הוא בטוח בניצחונו בבחירות הקרובות מול ראש המועצה המכהן, דרור שור, וציין כי ככל שעובר הזמן התושבים מבינים שהמועצה עומדת בפני שינוי, "כולנו מרגישים את התחושה הזו שהולך להיות מהפך. בהתחלה כולם חששו להביע את דעתם. רבים מהתושבים, בעיקר אלה שלא רוצים את דרור שור כראש מועצה, פשוט פחדו להזדהות. אני מרגיש בשטח, במפגשים עם התושבים, בשיחות הטלפון שאני מקבל וברשתות החברתיות, ככל שהזמן עובר, יותר ויותר תושבים מרגישים בטוח יותר לדבר ולהזדהות איתי״.
אביבי נהנה מתמיכה של ראש המועצה האזורית המיתולוגי שהביע בו תמיכה פומבית בעבר, חנן חסיד, וכן של מספר חברי הנהלת המועצה שצפויים, כל על פי מטהו של אביבי, להודיע בקרוב על תמיכתם במזכיר המועצה לשעבר. מלבדם, הביעו ראשי ועדים שונים תמיכה פומבית באביבי. "למרות התמיכה, אני עדיין מרגיש שהתושבים חוששים להביע את דעתם באופן חופשי", אמר השבוע אביבי בשיחה עם המקור, והוסיף, "מיום ליום יש יותר ויותר אנשים שמזדהים איתי פומבית ואף עושים לי לייק בפייסבוק, דבר שעד לאחרונה רבים חששו מאוד. רבים מאלה שעשו לי לייק קיבלו טלפון זועם מאנשיו של דרור שור. חשוב להזכיר לתושבים ששלטון הפחד יגיע לקיצו בליל ה-30 באוקטובר. לאן הגענו בבאר טוביה, אזרח לא יכול להזדהות עם מועמד רק בגלל הפחד שמישהו יתנקם בו".

איך אתה מתכוון להתמודד עם טענה זו?
"היתרון בבחירות, והתושבים יודעים את זה, הוא שהבחירה עצמה מתבצעת בצורה עצמאית וחשאית מאחורי הפרגוד. רבים מהתושבים, גם אלה שנאלצו לתלות שלטים של שור בביתם- יצביעו עבורי. הם שותקים אבל הם מצביעים עבורי בוודאות. אני יכול לומר לך באופן חד משמעי, יש לי רשימות של התושבים ואני יודע בדיוק של 90-80 אחוז מי מצביע עבורי בקלפי".

מי יהיה ראש המועצה על פי הרישומים הללו?
"אני אהיה ראש המועצה האזורית באר טוביה. נקודה. במרבית המושבים יש לי תמיכה גורפת, תמיכה משמעותית, גם אלה שלא תומכים בי עדיין, יבינו שהגיע הזמן לשלוח את דרור שור הביתה. הבנאדם עייף, חסר מוטיבציה ובעיקר חסר יכולות להוביל את המועצה האזורית באר טוביה קדימה".

מלבד חנן חסיד, שתמיכתו בך איננה כמובן דבר של מה בכך, מיהם אותם 'חברי הנהלה' שתומכים בך?
"יש רשימה ארוכה ומכובדת. אחרי החג כולם יראו את הדמויות הללו. חנן חסיד הוא המותג הכי חזק בבאר טוביה, הוא הדמות המשמעותית והמוערכת ביותר באזור. בנוסף לחסיד יש חברי הנהלה במועצה, יש ראשי ועדים במושבים ועוד הרבה דמויות מוכרות ואיכותיות. אחרי החג אציג את האנשים הללו שתומכים בי".

אתה לוקח בחשבון אפשרות שתפסיד בבחירות הללו?
"המילה הפסד לא רשומה אצלי במחברת. אתם יכולים לרשום ולשמור. אני קובי אביבי אנצח את הבחירות למועצה האזורית באר טוביה. אחרי 15 שנה התושבים אומרים לדרור שור שלום".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.